موج
کدخبر : ۳۸۷۵۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387597

هادی شیرخانی:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام با اشاره به اینکه به منظور پیشگیری از خاموشی ها از ظرفیت بسیج استفاده می شود،گفت: تلاش همکاران پیشگیری از اعمال خاموشی‌ها است و بدین منظور از ظرفیت پایگاه‌هایی بسیج برای مدیریت بهینه مصرف استفاده می شود.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، هادی شیرخانی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام در جلسه هم اندیشی با سازمان بسیج مهندسی صنعتی استان و جمعی از نخبگان و دانشجویان صنعت برق با اشاره به اینکه صنعت برق از زنجیره‌ی تولید، انتقال و توزیع برق تشکیل شده است، افزود: بعد از گذر از مراحل تولید و انتقال برق به مبادی ورودی مصرف می‌رسد و شرکت توزیع برق به صورت نقدی و روزانه با پیش بینی میزان مصرف روزانه اقدام به خرید می‌کند.

وی با بیان اینکه مشکل اصلی کنونی ما در بخش تولید برق است، اظهار داشت: بواسطه‌ی اینکه شرکت‌های توزیع برق نوک پیکان صنعت برق هستند و طبق اساس نامه این شرکت ها وظیفه‌ی توزیع برق را برعهده دارند بازهم ازهیچ تلاشی برای پیشگیری از خاموشی برق فرو گذار نخواهند کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام تصریح کرد: مشکلات صنعت برق در چند سال اخیر شروع شده و با تلاش شبانه روزی و استفاده از برنامه‌های مدیریت مصرف با محورهای 9 گانه سال 98 و 99 را پشت سر گذاشته‌ایم.

شیرخانی با بیان اینکه در سال جاری عوامل تشدیدزای مصرف از جمله خشکسالی و به تبع آن کم شدن آب پشت سدها و نهایتاً کمبود تولید نیروگاه‌های برق آبی شاهد خاموشی‌های مدیریت اضطراری بار بودیم، خاطرنشان کرد: وجود رمز ارزهای غیرمجاز و ورود زود هنگام پمپاژهای کشاورزی آب به پیشی گرفتن مصرف از تولید منجر شد.

رئیس هیات اندیشه ورز سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان ایلام به اهمیت برق در زندگی امروزی و تبدیل آن به یک عامل مهم در توسعه کشور و معیشت مردم اشاره کرد و گفت: در راستای اهداف شرکت توزیع نیروی برق و راهکارهای عملی مصرف بهینه انرژی گام خواهیم برداشت.

نبی پور افزود: برای ترویج راهکارهای مدیریت مصرف بهینه برق ازظرفیت آقایان مهندس جلیلیان از شرکت توزیع نیروی برق استان و مهندس بازدار مجری طرح انرژی‌های تجدید پذیر با ارائه لوح تقدیر از طرف فرمانده سپاه امیر المومنین استان تقدیر و تشکر شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها