موج
کدخبر : ۳۸۷۲۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387249

رضا محمدرحیمی تاکید کرد:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: تاکنون هیچگونه تصمیمی در خصوص افزایش قیمت نان در استان ایلام اتخاذ نشده اما بررسی تقاضای اتحادیه مربوطه نیز با نگاه کارشناسی در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،رضا محمدرحیمی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام در جلسه کارگروه آرد و نان که به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری برگزار شد،افزود:تصمیم گیری در خصوص تعیین نرخ نان به صورت استانی بوده و انتشار خبر مربوط به افزایش قیمت انواع نان در برخی رسانه های استان، مربوط به تهران است

وی اظهار داشت:به منظور حمایت از شاغلین این صنف، بررسی میزان هزینه ها، تعیین وضعیت سود و زیان آنان با رعایت حقوق مصرف کنندگان متناسب با شرایط اقتصادی و سطح معیشت مردم استان در دستور کارگروه کارشناسی قرار گرفته که در صورت ضرورت تغییر قیمت، نتایج تصمیم گیری از طریق رسانه های جمعی به اطلاع مردم می رسد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تصریح کرد:در شرایط موجود هیچ واحد نانوایی اجازه افزایش قیمت نداشته و تا دست یابی به نتایج کارشناسی در کارگروه مربوطه، هرگونه دریافت وجه اضافه از مشتریان تخلف بوده و با متخلفین برابر قانون برخورد می شود.

محمد رحیمی خاطر نشان کرد:نظارت بر واحدهای نانوایی و برخورد با متخلفات به عنوان مطالبه جدی مردم در اولویت کاری مجموعه بازرسی و نظارت سازمان صمت قرار دارد.

وی رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط واحدهای نانوایی را ضروری و با اهمیت دانست و از کسانی که با نماد و رنگ آمیزی برای تعیین فاصله گذاری و همچنین نصب اعلام هشدار مشتریان را از خطر کرونا آگاه نموده‌اند، تقدیر و تشکر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها