موج
کدخبر : ۳۸۶۲۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386258

قنبر موسی نژاد:

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 500 مددجوی نیازمند و مورد حمایت کمیته امداد در استان از طریق کاریابی در موسسات و کارخانجات این استان مشغول به کار شده اند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، قنبر موسی نژاد مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام افزود:با توجه به اینکه برنامه هدف گذاری شده کمیته امداد ایلام در زمینه اشتغال از طریق کاریابی حدود 700 نفر است، تاکنون بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط مرکز 70 درصد این برنامه تحقق یافته است و این نهاد در تلاش است تا پایان نیمه نخست امسال همه تعهدات خود در زمینه کاریابی برای مددجویان را محقق کند.

وی اظهار داشت:خوشبختانه استان ایلام در زمینه کاریابی برای نیازمندان از استانهای موفق کشور بوده و امسال بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مرکز ازعملکرد استانها درسه ماهه نخست امسال استان ایلام توانست رتبه نخست کشور را در زمینه کاریابی به دست آورد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)  استان تصریح کرد:اشتغال این تعداد مددجو در سال جاری از طریق مشغول بکار نمودن آنها در کارخانجات، موسسات، شرکت ها و مراکز تولیدی،صنعتی و خدماتی صورت گرفته است.

موسی نژاد با بیان اینکه ایجاد شغل برای نیازمندان یکی از زمینه های توانمندسازی آنان است،خاطرنشان کرد:در این زمینه کاریابی برای قشر نیازمند و مددجو از جمله برنامه های مهم امداد در حوزه اشتغال و کارآفرینی است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)  استان ایلام گفت:کمیته امداد استان ایلام خوشبختانه نه تنها در زمینه اشتغال و کارآفرینی در بین دیگر استانهای کشور جایگاه شایسته ای دارد بلکه در استان نیز در بین دیگر دستگاههای اجرایی در زمینه ایجاد اشتغال هرساله جایگاه نخست استان را کسب می کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها