موج
کدخبر : ۳۸۵۸۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-385854

هادی شیرخانی خبر داد:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام از کشف 50 دستگاه ماینر در استان ایلام در قالب مانور سراسری خبر داد و گفت:این تعداد ماینر کشف شده در یک گاوداری در شهرستان سیروان و پشت بام یک منزل مسکونی در شهر ایلام بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،هادی شیرخانی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام با اشاره به اینکه طی دو روز اخیر تعداد 50 ماینر در یک گاوداری در سیروان و پشت بام یک منزل مسکونی در شهر ایلام کشف شده است،افزود:تاکنون 161 دستگاه غیر مجاز استخراج رمز ارز (ماینر) در استان کشف شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر صنعت برق کشور با مشکل جدی عدم تراز تولید با مصرف روبرواست، اظهار داشت: یکی از عوامل خاموشی‌ها وجود جویندگان غیرمجاز رمزارز است.

شیرخانی با اشاره به اینکه 45 درصد از کشفیات این مراکز توسط گزارشات مردمی بوده است،از مردم شریف استان خواست تا در صورت مشاهده موارد مشکوک لطفا مراتب را با شماره تلفن‌های  121 و33353721 و یا شماره پیامکی 3000290127 اطلاع رسانی کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام با تقدیر از نیروی انتظامی در راستای حمایت و همکاری برای کشف تضییع کنندگان حقوق عامه،تصریح کرد: افراد متخلف بعد طی مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها