موج
کدخبر : ۳۸۰۶۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380615

سردار القاصی مهر:

فرمانده انتظامی استان از اجرای طرح ضربتی پلیس در برخورد با موتور سیکلت سوارن متخلف خبر داد و گفت : در طول اجرای این طرح 70 دستگاه موتور سیکلت متخلف در هسته مرکزی شهر ایلام اعمال قانون شدند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سردار دلاور القاصی مهر فرمانده انتظامی استان ایلام افزود: در راستای افزایش ارتقاء امنیت اجتماعی و رفاه حال شهروندان اجرای طرحهای ضربتی برخورد با هنجار شکنان از ابتدای سال تا کنون در دستورکار نیروی انتظامی در سطح استان قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: روز گذشته اجرای طرح ضربتی برخورد با موتورسیکلت سوارن متخلف که در پیاده راه هسته مرکزی شهر ایلام اقدام به تردد می کنند، بصورت ویژه دردستورکار پلیس راهور ایلام و یگان های انتظامی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: در طول اجرای این طرح یک روزه تعداد 70 دستگاه موتورسیکلت متخلف اعمال قانون شدند.

سردار القاصی مهر با تاکید بر اینکه امنیت و آرامش شهروندان خط قرمز پلیس است، خاطرنشان کرد: به منظور رفاه حال شهروندان و عابران پیاده، طرح برخورد با موتورسیکلت های متخلف بخصوص راکبانی که با نقض قوانین و مقررات اقدام به تردد در سطح پیاده راه های شهر می کنند، بصورت روزانه در دستور کار پلیس قرار دارد و بدون مماشات با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان ایلام ضمن تقدیر از مشارکت های خوب مردمی با نیروی انتظامی، گفت: مرکز فوریت های پلیسی 110 آماده دریافت کلیه اخبار و مطالبات انتظامی در جهت خدمات رسانی بهتر به شهروندان است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها