موج
کدخبر : ۳۷۸۱۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378144

سردار القاصی مهر:

فرمانده انتظامی استان ایلام از دستگیری باند 6 نفره سرقت منزل و کشف 200 گرم طلاجات سرقتی با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی خبر داد .

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سردار دلاور القاصی مهر فرمانده انتظامی استان ایلام، افزود: در پی وقوع چند فقره سرقت منازل آپارتمانی در سطح شهرستان ایلام، موضوع دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی استان ایلام با انجام تحقیقات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه موفق به دست آوردن سرنخ هایی در محل سرقت ها و شناسایی یک باند 6 نفر سرقت غیر بومی شدند.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: کارآگاهان پلیس با ردزنی این سارقان محل اختفای آنها را در یکی از استان های همجوار کشف کردند.

سردار القاصی مهر خاطرنشان کرد:ماموران پس از کسب حکم قضائی و در یک عملیات موفق و جامع، متهمان را در خارج از استان دستگیر و در بازرسی از محل اختفاء آنان مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه از جمله 200 گرم طلاجات ،4 دستگاه خودرو ، یک قبضه سلاح گرم و غیره که همه سرقتی  بودند کشف کردند .

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه 3 دستگاه خودروی سواری که متهمان با استفاده از آنها اعمال مجرمانه خود را انجام میدادند توقیف شده اند،ادامه داد: در تحقیقات اولیه پلیسی، متهمان به چندین فقره سرقت از منازل آپارتمانی با شگرد توپی زنی و تخریب درب های ضد سرقت اعتراف کردند.

سردار القاصی مهر با بیان اینکه از ابتدای سال 4 درصد کاهش سرقت و 21 درصد افزایش کشفیات داشته‌ایم، افزود: در راستای مطالبه به حق شهروندان ،متهمان به همراه پرونده روانه دادسرا خواهند شد.

وی اظهار داشت: با تلاش پلیس آگاهی استان 21 نفر از محکومان فراری شناسایی و پس از هماهنگی لازم با مقام قضایی دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قانونی شدند.

سردار القاصی مهر از شهروندان خواست  از نگهداری وجه نقد با مبالغ زیاد و طلاجات در منزل خودداری کنند و در صورت مشاهده افراد مشکوک و ناشناس در محدوده زندگی خود، موضوع را از طریق مرکز فوریت های 110 به پلیس اطلاع دهند .

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها