موج
کدخبر : ۳۷۷۱۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377117

سردار القاصی مهر:

فرمانده انتظامی استان ایلام از شناسایی عامل تیراندازی و شرارت در شهرستان ایوان از توابع استان ایلام و دستگیری وی در یکی از استان های همجوار توسط ماموران پلیس امنیت عمومی استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سردار دلاور القاصی مهر فرمانده انتظامی استان ایلام افزود:در پی تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تیراندازی منجر به خسارت در شهرستان ایوان ،موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس امنیت عمومی استان با انجام شگردهای اطلاعاتی و تحقیقات گسترده ،موفق به شناسائی عامل این تیراندازی شدند،اظهار داشت:متهم که بعد از ارتکاب جرم به یکی از استان های همجوار متواری و خود را مخفی کرده بود با هماهنگی مقام قضائی و در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان ایلام خاطرنشان کرد:این شرورسوابقی همچون سرقت، درگیری، تیرانداری و حمل سلاح را در پرونده خود داشت که پلیس با دستگیری این متهم به شرارت های وی پایان داد.

سردار القاصی مهر با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد،گفت:پلیس به هیچ وجه اجازه قدرت نمایی به افراد شروری که قصد بر هم زدن امنیت شهروندان را دارند نخواهد داد و با هرگونه اقدامی که امنیت عمومی شهروندان را به مخاطره بیندازد با قاطعیت و بدن اغماض برخورد خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها