موج
کدخبر : ۳۷۶۳۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376327

عباس شمس اللهی:

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از اجرای طرح طبقه بندی مشاغل پیمانکاری پیمانهای مستمر غیر پروژه ای در این شرکت از ابتدای سال 98 خبر داد و گفت: بیش از 275 نفر از کارکنان پیمانکاری این شرکت، مشمول اجرای طرح طبقه بندی شدند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، عباس شمس اللهی با بیان اینکه برای 243 نفر از کارکنان متقاضی که با افراد تحت تکفل، مجموعاً 803 نفر می باشند بیمه تکمیلی صادر شده است، افزود: مبلغ 80 درصد هزینه بیمه تکمیلی توسط شرکت گاز و مابقی از کارکنان اخذ می شود.

وی با اشاره به اینکه طرح طبقه بندی کارکنان پیمانکاری شاغل در شرکت گاز استان ایلام از ابتدای سال 98 بعنوان شرکت پایلوت در سطح شرکت ملّی گاز اجرایی شده است، اظهار داشت: حقوق و مزایای پرداختی به کارکنان مشمول، از ابتدای اجرای طرح بر اساس دستورالعمل های ستادی بوده و کارکنان کلیه مزایای مندرج در این طرح را بصورت کامل و ماهیانه دریافت نموده اند.

وی ادامه داد: طبقه بندی کارکنان در این مجموعه بر اساس وظایفی که کارکنان عهده دار بوده‌اند و انطباق این وظایف با عناوین شغلی طرح با رعایت شرایط احراز پیش‌بینی شده در شناسنامه‌های شغلی، اجرایی شده است.

 مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام خاطر نشان کرد: این طرح با هدف  نظام‌مند و یکنواخت کردن پرداخت‌ها متناسب با ارزش مشاغل و برقراری عدالت برای تمام کارکنان مشمول در صنعت نفت، توسط وزارت نفت ابلاغ شده است.

شمس اللهی تصریح کرد: بر اساس این طرح، وزارت نفت برای بهبود معیشت کارکنان پیمانکاری علاوه بر اجرای طرح طبقه بندی مشاغل، طرح بیمه تکمیلی که در آن سهم کارکنان از حق بیمه قابل پرداخت، 20 درصد و سهم شرکت 80 درصد می‌باشد جهت اجرا ابلاغ نموده است که از ابتدای سال 99 در شرکت گاز استان ایلام اجرایی شده و کارکنان از مزایای آن بهره‌مند شده اند.

وی ابراز امیدواری کرد اجرای طرح طبقه بندی مشاغل و بیمه تکمیلی، باعث افزایش انگیزه کارکنان و کمک به رونق و شکوفایی صنعت نفت و گاز کشور و دستیابی به اهداف متعالی شرکت شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها