موج
کدخبر : ۳۷۶۰۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376058

عبدالله بهادری:

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت : این اداره هم اکنون بیش از 86 طرح عمرانی در حوزه های مختلف در دست اجرا دارد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،عبدالله بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام درجلسه معارفه هیأت بازرسی مستقر دراین اداره کل، افزود: مبلغ قرارداد طرح های عمرانی حوزه های راه، ساختمانهای عمومی، دولتی و پروژه های بازآفرینی شهری بالغ بر 2 هزار میلیارد تومان است.

وی اظهار داشت: اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام در حوزه های املاک و حراست وحفاظت از زمینهای ملی و دولتی و دبیرخانه کمیسیون ماده 5 وامور زیربنایی که به صورت مستقیم با بیت المال و حقوق شهروندی مردم سروکار دارد،فعالیت می کند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام تصریح کرد: بیش از 86 طرح عمرانی حوزه های راه، ساختمانهای عمومی، دولتی و پروژه های بازآفرینی شهری با قراردادهایی در مجموع بالغ بر 2 هزار میلیارد تومان در دست احداث دارد و علاوه بر آن تکمیل مسکن مهر باقیمانده ،ثبت نام، پالایش، تأمین زمین و غیره متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن را نیزبرعهده داشته که با این تفاسیر این اداره کل یکی از ادارات اجرایی مهم و تأثیرگذار در توسعه استان می باشد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام تصریح کرد: سازمان بازرسی پشتوانه اجرای دقیق قوانین و مقررات برای دستگاههای اجرایی می باشد.

 بازرس کل استان ایلام نیز در این جلسه اداره راه و شهرسازی را یکی از اداراتی دانست که به طور مستقیم با زندگی روزمره مردم مواجه بوده و همه شهروندان به نوعی با این اداره کل در ارتباط هستند و این مهم وظیفه سنگینی بر دوش مدیران و کارکنان این مجموعه خواهد داشت.

مهدی اصلانی کرچی بحث نظارت بر طرح ها و پروژه ها از ابتدا تا خاتمه را وظیفه بزرگی دانست که با اجرای دقیق آن می توان هزینه های بعدی را بسیار کاهش داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها