موج
کدخبر : ۳۷۳۳۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373347

معاون اقتصادی استاندا ری ایلام:

معاون اقتصادی استانداری ایلام با اشاره به اینکه تشکیل کمیته تخصصی رفع موانع تولید در ذیل کارگروه ضروری است،گفت:مشکلات حوزه تولید در ایلام باید شناسایی و رفع شوند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، جهانگیر رستم زاد در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان ایلام،افزود: امسال که مقام معظم رهبری شعار سال را پشتیبانی و مانع زدایی از تولید نامگذاری کرده اند باید از همین ابتدا موانع مختلف شامل دستورالعمل ها، بخشنامه های داخلی، عدم انعطاف پذیری در نگاه کارشناسی، محدودیت ها و سنگ اندازی دستگاه های داخلی شناسایی و به مرکز اعلام شود.

وی از صنعت، معدن و تجارت، شهرک های صنعتی، بانک ها و سایر دستگاه های اقتصادی استان خواست که اهم موانع و مشکلات پیش روی تولید را تهیه و به این معاونت اعلام کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی ایلام با بیان اینکه ستاد تسهیل مرجع اصلی مانع زدایی در پیش پای تولیدکنندگان است و باید تسهیل گر تولید باشد، تصریح کرد: کمیته های تخصصی رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی را می توان در دستگاه های اجرایی عضو کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ایجاد کرد و مشکلات واحدهای تولیدی را در این کمیته ها مطرح و بررسی کرد تا اگر حل نشد به کارگروه اصلی ارجاع و درباره آن تصمیم گرفته شود. 

رستم زاد خواستار ارایه پیشنهادات دستگاه تخصصی برای رفع موانع تولید شد و خاطرنشان کرد:هرچند مدیران باید نگاه بلند و انعطاف پذیری داشته باشند اما تا زمانی که دید کارشناسان تغییر نکند، مشکلات همچنان باقی می ماند.

در این نشست  سه طرح شرکت تعاونی مهران شیلنگ زاگرس، شرکت فاراب تجهیز آسیا و تسهیلات فهیمه ولیزاده مطرح و تصمیماتی در راستای رفع مشکلات آنها مصوب شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها