موج
کدخبر : ۳۷۱۴۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371452

محمد نوذری خبر داد:

استاندار ایلام از شناسایی ۱۵ قانون و دستورالعمل مزاحم کسب و کار دراستان ایلام خبر داد و گفت:تمام تلاش خود برای تحقق شعار سال به کار خواهیم بست و امروز تسهیل در تولید و رفع موانع پیش رو این حوزه یک وظیفه همگانی است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، محمد نوذری در دیدار مدیران واحد‌های تابع وزارت امور اقتصادی و دارایی استان افزود: در سال ۹۹ استان ایلام ۱۱۶ درصد وصول داشته است که این میزان ۱۶ درصد بیشتر از میزان مصوب شده است و در بحث اوراق تسویه و تهاتر ۶۸ میلیارد تومان تحقق داشته که نسبت به پارسال ۱۴ میلیارد تومان بیشتر است و این جای تقدیر دارد.

وی به نامگذاری شعار تولید پشتیبانی ها و مانع زدایی‌ها اشاره کرد و اظهار داشت: برای چندمین بار است که مقام معظم رهبری بر کلید واژه تولید در انتخاب شعار سال تاکید می کند و این گویای این مطلب است که امروز تولید در شرایط خنثی ساختن تحریم و جنگ اقتصادی نقش تعیین کننده و حیاتی دارد.

استاندار ایلام با تأکید بر این مطلب که امروز تسهیل در تولید و رفع موانع پیش رو این حوزه یک وظیفه همگانی است،تصریح کرد: در این راستا دو ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و اقتصاد مقاومتی از جایگاه حائز اهمیتی برخوردار هستند و بایست بیش از پیش تقویت و مورد توجه قرار گیرند.

نوذری از شناسایی برخی قوانین مزاحم کسب و کار در استان خبر داد و خاطرنشان کرد:تاکنون ۱۵ قانون و دستورالعمل مزاحم کسب و کار در استان شناسایی شده و جهت اصلاح به هیئت مقررات زدایی وزارت اقتصاد و دارایی ارسال شده است.

وی با بیان اینکه شعار سال را عملیاتی دنبال خواهیم کرد، تاکید کرد: تحقق شعار سال در دستور کار جدی دولت در استان ایلام قرار گرفته است و در این راستا تمام تلاش خود به کار خواهیم بست.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها