موج
کدخبر : ۳۷۱۳۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371334

سرهنگ کهزادی خبر داد:

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: ضرب الاجل ۷۲ساعته ستاد مقابله با ویروس کرونا به مسافران نوروزی برای ترک شهرهای قرمز و نارنجی امروز شنبه ۷ فردودین به اتمام رسید.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،سرهنگ ابوالفضل کهزادی  در برنامه زنده تلویزیونی صدا و سیمای مرکز ایلام افزود: بر این اساس مسافرانی که تاکنون که به هر دلیل موفق به ترک شهرهای دهلران ،آبدانان وچرداول نشده اند در ازاء هر روز تردد دراین شهرستان ها مبلغ ۵۰۰هزار تومان جریمه می شوند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان با اشاره به اینکه طبق گزارش همکاران دراین سه شهرستان خروج خودروهای غیر بومی دریک دو روز اخیر روند افزایشی داشته است از مابقی مسافران نوروزی خواست هرچه سریع تر از شهرهای دهلران و آبدانان وچرداول خروج کنند.

سرهنگ کهزادی به تدوام محدودیت های ترافیکی شبانه از ساعت ۲۱شب الی ۳صبح در معابر درونشهری کلیه شهرستان های استان بدون توجه به رنگ بندی آنها اشاره و خاطرنشان کرد:افرادی که درطول روز به دامن طبیعت می روند بایستی به گونه برنامه ریزی کنند قبل ازساعت ۲۱شب به محل سکونت خود برگردند تا مشمول جریمه نشوند.

این مقام مسئول به آخرین ابلاغیه ستاد مقابله با کرونا استان و رنگ بندی شهرستانهای  استان از نظر شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: باتوجه به تغییر رنگ شهرستان دهلران به قرمز و قرارگرفتن شهرستان چرداول در وضعیت نارنجی، از امروز مقررات منع آمدوشد در مبادی ورودی و خروجی این شهرستان ها تشدید می شود.

سرهنگ ابوالفضل کهزادی تصریح کرد: پلیس راهور بعنوان مجری قانون تابع تصمیمات ستاد مقابله باویروس کرونا بوده و به هیچ عنوان درخصوص اعمال محدودیت های ترافیکی خودسرانه عمل نمی کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها