موج
کدخبر : ۳۶۸۲۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368237

سرهنگ ابوالفضل کهزادی خبر داد:

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از برگزاری جلسه ارتباط مستقیم رئیس پلیس راهور ناجا از طریق سامانه 197 در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سرهنگ ابوالفضل کهزادی افزود: در پی تماس های مکرر و مراجعات حضوری شهروندان برای ملاقات با مسئولان پلیس راهور ناجا و استان و جهت افزایش رضایتمندی شهروندان و رفع مشکلات آنان و در اجرای برنامه ابلاغی سالیانه، در نظر است جلسه ارتباط مستقیم مردم با رئیس پلیس راهور ناجا برگزار شود.

وی اظهار داشت: این جلسه با حضور رئیس پلیس راهور ناجا و معاونان با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و بصورت غیرحضوری از طریق تلفن 197 در ستاد پلیس راهور ناجا و همزمان با حضور روسای پلیس راهور و راه استان ها در دفاتر نظارت همگانی استانهای سراسر کشور در روز سه شنبه مورخ 12 اسفند از ساعت 10 صبح الی  12 ظهر برگزار می شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام خاطرنشان کرد: شهروندان در استان ایلام می توانند همزمان با سراسر کشور در ساعت و تاریخ فوق بصورت غیر حضوری از طریق تلفن 197، با روسای پلیس راهور و پلیس راه استان ایلام و جهت تماس با رئیس پلیس راهور ناجا و معاونین در ستاد پلیس راهور ناجا، از طریق شماره تلفن 21864444 - 021 تماس حاصل و مشکلات خود را با آنها در میان بگذارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    با عرض سلام خدمت مدیرت محترم راهور ،اینجانب موقع برگشت از محل کار به منزل ساعت 21:14توسل پرسنل شما به علت محدودیت تردد شبانه جریمه شدم درست هست و جریمه قانونی هست ولی واقعا انصاف کجاست به خاطر ده دقیقه که تا پیامک دریافت کنم منزل رسیده و جریمه بشویم ،لطفا مردم را درک فرمائید در این روزهای بد.

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها