موج
کدخبر : ۳۶۶۴۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366468

قاسم سلیمانی دشتکی اعلام کرد:

استاندار سابق ایلام با اشاره به اینکه آینده ایلام روشن است و خدمتگزاری به خادمین زوار اربعین افتخار بزرگی برای من در ایلام بود،گفت: /از مردم شریف استان ایلام حلالیت می طلبم.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی در نشست با جمعی از مسئولان و معتمدان استان با یادآوری اینکه این استان مرزی با مردم سلحشور و وفادار به نظام، به گردن انقلاب دین بزرگی دارند، افزود: بدون شک با تکمیل پروژه های مختلف سرمایه گذاری آینده و چشم انداز ایلام بسیار روشن است.

وی اظهار داشت: به عنوان خدمتگزار مردم در سمت های مختلف در طول دوران خدمتم تلاش کردم آن چیزی در توان دارم به نتیجه برسد و خدمتی به مردم بشود که همه راضی شوند.

استاندار سابق ایلام با بیان اینکه خدمتگزاری به خادمین زوار اربعین افتخار بزرگی برای من در ایلام بود، تصریح کرد: در استان ایلام به واسطه کنگره بزرگ اربعین خادم زوار امام حسین(ع) شدیم که افتخار بزرگی بود، خدمتگزار ایثارگران و خادم مردم سلحشور و مدافع نظام بودم.

سلیمانی دشتکی با اشاره به اینکه  مردم استان را بسیار با فرهنگ و کلاس اخلاقی بالا دیدم و به خدمتگزاری به آن افتخار می کنم،خاطرنشان کرد: ایلام به گردن همه نظام حق دارد و بارها وفاداری آنها به همه ثابت شدهاست.

وی تصریح کرد: امروز که موظف شده ام در استان دیگری که شباهت زیادی به ایلام دارد و مهد شهید، شهادت و ایثارگری است اما در وسعت و جمعیت بیشتر خدمت کنم و امیدواریم گره ای از مشکلات مردم آن استان باز شود.

وی از نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، اعضای شورای تامین، مدیران اجرایی ، مجموعه نهادهای امنیتی، سیاسی، نظامی، قضایی، اصحاب رسانه، صدا و سیما و دانشگاهیان قدردانی کرد و گفت: همه دست به دست هم دادند و مرا در دوران فعالیتم در ایلام همراهی کردند و بطور قطع اگر این همدلی نبود، بسیاری مشکلات و حاشیه ها به دنبال می آمد.

استاندار جدید خوزستان گفت: از همه مدیران و کسانیکه برای خدمت به مردم با آنها تندی کرده و تشر زدم،  طلب حلالیت می کنم و کارهای بزرگی در استان انجام شد که نمونه های آنرا در ایام بروز سیل، اربعین، کرونا و تکمیل زیرساخت ها شاهد بودیم.

سلیمانی دشتکی به مهم ترین پروژه های در دست اجرای استان اشاره و افزود: تونل دوم آزادی تجهیز کارگاه شده است، روند احداث راه آهن سال ۱۴۰۰ جهش خواهد گرفت و اعتبار خوبی از محل توازن به آن اختصاص یافته است و بودجه سال ۱۴۰۰ ایلام بسیار خوب بسته شده است.

استاندار جدید خوزستان اجرای طرح های پتروشیمی هلیلان، بزرگراه ایلام و همچنین مجوز چیلات را از دیگر طرح های مهم در دست اقدام برای استان ایلام برشمرد و گفت: با پیگیری‌های انجام شده ۲ شهرستان ایلام در طرح محرومیت زدایی توسط بنیاد مستضعفان قرار گرفته اند.

وی با بیان اینکه یکی از هدف های ما این بود که صدای مظلومیت ایلام به مقامات کشوری منعکس شود و در این مسیر با وجود همه ظرفیت ها سرمایه گذاری کلانی در استان شد و کارهای بزرگی نیز در راه است، افزود: از همه مدیران، تک تک خبرنگاران و فضای مجازی، خانه مطبوعات، همه کسانی منتقد بودند و در توسعه استان کمک کردند، تشکر می کنم.

قاسم سلیمانی دشتکی مدت ۴۱ ماه در استان ایلام در سمت استاندار خدمت کرد و اکنون به عنوان استاندار خوزستان از سوی هیات دولت معرفی شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها