موج
کدخبر : ۳۶۵۴۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365400

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام:

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه مسئولان برای حل مشکلات مردم دشت عباس تلاش بیشتری کنند،گفت: شهرستان دهلران سند زنده مقاومت مردم استان در برابر دشمن هستند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، حجت الاسلام الله نور کریمی تبار در گردهمایی بزرگ معتمدین، بزرگان و عشایر منطقه دشت عباس دهلران افزود:عشایر منطقه در دوران دفاع مقدس با تمام توان هم در خط مقدم و مقابله با دشمن قرار داشتند و هم در پشتیبانی و حمایت از رزمندگان نقش داشتند و انتظار میرود که مسئولان با تلاش بیشتر به این مردم خدمت کنند.

 وی اظهار داشت: شکل گیری انقلاب اسلامی ایران در سال ۵۷، همه معادلات نظام های استکباری را برهم ریخت و برای قدرت های دنیا و استکبار ثابت شد، هیچ قدرتی نمی‌تواند بر ملتی متحد و عزتمند غلبه کند.

حجت الاسلام کریمی تبار خاطرنشان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی در شرایطی رقم خورد که شاهد حضور دو ابرقدرت شرق و غرب در جهان بودیم و بی‌تردید پیروزی انقلاب اسلامی در شرایطی که این دو ابرقدرت در دنیا حکم‌رانی می‌کردند، می‌تواند یک اعجاز تلقی شده و انقلاب اسلامی را به یک پدید قرن تبدیل کند.

 امام جمعه ایلام تصریح کرد: دشمن با شیطنت‌ها، حمایت از منافقان و تروریست‌ها و اعمال تحریم‌ها می‌خواهد انقلاب را ناکارآمد جلوه دهد ولی همه ما وظیفه داریم مبارزه با استکبار و استبداد، دفاع از محرومان و مظلومان و بیان دستاوردهای نظام را برای نسل جوان بازگو و به آیندگان منتقل کنیم.

حجت الاسلام کریمی تبار خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران به برکت خون شهدا و اراده مردم برای حفظ آرمان‌های انقلاب به عنوان یک الگو برای سایر کشورها تبدیل شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها