موج
کدخبر : ۳۶۲۸۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362851

محمد نوزری خبر داد:

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام با اشاره به اینکه مجلس طرح ها و قوانین حمایتی برای رفع آسیب های اجتماعی در مناطق آسیب پذیر کشور ایجاد کند، گفت: دفاتر تسهیل گری در تمام شهرستان های استان ایجاد شود.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، محمد نوذری در نشست کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت زنان و خانواده با بیان اینکه با توجه به شرایط کنونی کشور و وضعیت کرونا، بر ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه تاکید کرد وافزود: در این شرایط سخت،می بایست با ایجاد برنامه های متنوع و شاد در حوزه اجتماعی و فرهنگی باعث ایجاد نشاط و سرزندگی بیشتر در جامعه شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام خاطرنشان کرد:همچنین لازم است با اجرای برنامه‌های مختلف و متنوع در حوزه آسیب‌های اجتماعی تاب آوری را در جامعه بالا برد.

 نوذری در ادامه خواستار ایجاد دفاتر تسهیلگری در هر شهرستان های استان شد و اظهار داشت: نقش دفاتر تسهیل گری در پیشگیری از ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی مهم است و ما باید در جهت تقویت این رویکرد مثبت در تمامی شهرستان های استان اقدام کنیم.

وی در ادامه از نمایندگان مجلس استان خواست در جهت تصویب قوانینی برای مناطق آسیب‌پذیر کشور از جمله استان ایلام طرح ارائه دهند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام اقزود: حل معضلات اجتماعی نیازمند مسئولیت پذیری آحاد مختلف مردم  در جامعه است و در این رابطه هر کسی در هر جایگاهی بایستی نسبت به این مهم اهتمام و احساس مسئولیت داشته باشد که در این میان نقش نمایندگان  مجلس در به تصویب رساندن طرح ها و قوانین پیشگیرانه و حمایتی بسیار حائز اهمیت است.

 نوذری در ادامه به وضعیت کرونا در استان اشاره کرد و گفت: امروز به سبب همراهی خوب مردم در اجرای دستورالعمل ها و پروتکل‌های بهداشتی وضعیت کرونا در استان به صورت نسبی بهبود پیدا کرده است و البته این به معنای پایان کرونا نیست!

وی در ادامه تاکید کرد: همچنان لازم است بر مصوبات و دستورالعمل های ستاد کرونا نظارت جدی شود و مردم نیز در جهت مراقبت از سلامتی خود پروتکل های بهداشتی را بطور کامل رعایت کنند.

نوزری به خطر آسیب های احتمالی کرونا بر سلامت و روان جامعه  اشاره و تصریح کرد: در این خصوص نیز بایستی برنامه‌ریزی لازم صورت گیرد و نسبت به این مقوله مهم در سطح جامعه با حساسیت بیشتر موارد را دنبال کرد و جاهایی که نیاز به مداخله هست به موقع اقدام شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها