موج
کدخبر : ۳۶۱۳۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361370

سارا فلاحی در بازدید از شهرستانهای سیروان و چرداول اعلام کرد:

نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای انجام تقاضاهای دارای اولویت مردم شهرستانهای سیروان و چرداول تمام تلاش خود را بکار خواهم گرفت و از هیچ کوششی در این مسیر دریغ نمی کنم.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سارا فلاحی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی ابتدا در شهرستان سیروان به بخش زنگوان سفر کرد و از روستاهای بابا شمس، سرتنگ، سرابکلان، سفیدخانی، قلعه وزیر و شاه قلندر بازدید به‌عمل آورد و ضمن دیدار با مردم این روستاها، در جریان مهم‌ترین مسائل و مشکلات آن‌ها قرار گرفت.

نماینده حوزه شمالی استان در جمع برخی از روستاهای شهرستان سیروان با اشاره به اینکه مهمترین درخواست مشترک همه اهالی، رسیدن آب رودخانه سیمره به زنگوان و دشت کارزان بود که تلاش می شود در کمترین زمان ممکن مشکلات آنان برطرف شود،اظهار داشت: فاز اول این پروژه که 200 هکتار زمین کشاورزی را مشروب می کند، انجام شده است و  3 هزارو 300 هکتار دیگر از زمین‌های کشاورزی این مناطق منتظر انجام این پروژه مهم آبرسانی هستند.

نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  انجام این پروژه می تواند حداقل یکهزار و 500 شغل برای اهالی منطقه ایجاد کند،خاطرنشان کرد: ترمیم کانال‌های کشاورزی، انجام فاز دوم پروژه راهسازی چشمه چاهی، ترمیم راه‌های دسترسی بین مزارع،مشکل آب آشامیدنی و تقویت پوشش اینترنت از دیگر مطالبات مردم منطقه زنگوان و دیگر اهالی روستاهای سیروان بود.

 فلاحی: مشکلات روستاهای چرداول برطرف می شود

نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی گفت:از مشکلات اصلی مردم که خواهان رفع آن بودند، روکش آسفالت جاده، تامین اعتبار جاده مهم بدره-قاضی خان- لومار- علیمرادخانی، ترمیم کانال‌های آبرسانی، تامین اعتبار و راه‌اندازی ایستگاه‌های پمپاژ و تهیه گوشی تلفن و تبلت برای دانش آموزان بی بضاعتی بود که به دلیل عدم تمکن مالی از تحصیل بازمانده اند.

فلاحی در ایستگاه آخر بازدیدهای خود به زنجیره علیا به‌عنوان بزرگ‌ترین روستای چرداول و یکی از شش روستای هدف گردشگری استان رفت و گفت: اهالی این روستا ،خواهان ارتقای دهستان به شهر و دایر شدن شهرداری و همچنین افزایش اعتبارات برای تکمیل زیر ساخت‌های گردشگری روستا و آسفالت معابر داخل روستا و جدول‌کشی بودند.

فلاحی در سخنانی به اهالی قول داد که برای انجام تقاضاهای دارای اولویت این مردمان سختکوش تمام تلاش خود را انجام دهد و از هیچ کوششی در این مسیر دریغ نکند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها