موج
کدخبر : ۳۵۹۳۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359370

علی محمد عزیزی اعلام کرد:

بازرس مجمع عالی کارگران جموری اسلامی ایران و رئیس مجمع کارگران استان ایلام گفت: وجود نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام برای مردمان این دیار منشأ خیر و برکت است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، علی محمد عزیزی افزود:بدون تردید اقتدار و بنیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر پایه فداکاری های شهداء، ایثارگران و زحمت و خدمات صادقانه و مخلصانه تلاشگرانی است که خالصانه و متعهدانه خود را وقف اعتلای اهداف متعالی آن نموده و در این مسیر روشن از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نورزیده اند.

وی اظهار داشت: برگزاری مؤثر و مستمر جلسات با ادارات، سازمان ها و ارگانهای مختلف، ایجاد هماهنگی میان دستگاه های استانی، پیگیری مجدانه در  برقراری نظم و عدالت، مدیریت صحیح  که منجر به جلوگیری از سوء استفاده معاندین دشمنان قسم خورده نظام و کشور می گردد، قابل تقدیر است.

وی اظهار داشت: همچنین دغدغه اساسی و همیشگی شما در بررسی مسائل و مشکلات مردم،فقر ستیزی ، مبارزه با ظلم و فساد و گوش فرا دادن به درد ودل های جوانان بخصوص فارغ التحصیلان بیکار و از همه مهمتر از نگاه ویژه و ساده زیستی شما که نمونه و سیره امامان و پیشوایان ما بوده، تشکر و قدردانی می نمایم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها