موج
کدخبر : ۳۵۸۹۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358937

فرمانده جدید انتظامی ایلام:

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه خدمت به خادمان زائران حسینی یک توفیق الهی است، گفت: فلسفه حضور پلیس در جامعه باید به معنای امر به معروف و نهی از منکر باشد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سرهنگ دلاور القاصی مهر در مراسم تکریم و معارفه فرماندهی انتظامی استان ایلام افزود: وظیفه پلیس برخورد با هنجارشکنان و حفظ ارزش های جامعه است و با حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر و برخورد با تبهکاران و مجرمانه می توان در این امر موفق عمل کرد.

وی با بیان اینکه خدمت به خادمان زائران اباعبدالله الحسین(ع) یک توفیق الهی است، اظهار داشت: فلسفه حضور پلیس در جامعه باید به معنای امر به معروف و نهی از منکر باشد و حضور جدی پلیس در جامعه می‌تواند از وقوع بسیاری از ناهنجاری‌ها جلوگیری کند.

این مقام انتظامی ادامه داد: یکی از اهداف اصلی نیروی انتظامی تحقق، پلیسی در تراز انقلاب اسلامی است و تنها با مد نظر قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) مبنی بر پیشرفته بدون توقف لازمه رسیدن به  پلیسی در تراز انقلاب اسلامی است، می‌توان به این امر رسید.

وی تصریح کرد: یکی دیگر از عوامل مهم در تولید امنیت و بالا رفتن احساس امنیت در سطوح مختلف جامعه ، همدلی و هم افزایی با سایر سازمان ها و نهادها است که در  پیشگیری از تخلفات، کاهش وقوع جرائم و نظم بخشیدن به انضباط اجتماعی موثر واقع خواهد شد.

 سرهنگ القاصی مهر خاطر نشان کرد: امیدواریم بتوانیم با همکاری و تعامل بین دستگاه‌ها و سازمان‌های دیگر، خادم و خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم و بتوانیم امنیتی مطلوب و درخور مردم  استان ایلام  برقرار کنیم.

وی دربخش دیگری از سخنان خود، به تقویت بعد معنوی،تربیت اخلاق اسلامی  و ارتقاء منزلت اجتماعی کارکنان انتظامی اشاره کرد، وگفت: منطقی بودن،انعطاف پذیری ،راستگو بودن،امین بودن،پاسخگو بودن ،قوی بودن ،استدلال در کلام بجای بلند کردن صدا، مقتدر وتسلط بر قوانین ومقررات ازبخش های رفتار صحیح یک پلیس  است.

 فرمانده انتظامی استان ایلام ضمن تقدیر و تشکر از حسن اعتماد سردار "حسین اشتری" فرمانده  ناجا، گفت: با همکاری تمام کارکنان انتظامی استان ایلام تلاش خواهیم کرد نگاه و تدابیر راهبردی فرمانده ناجا را در این استان به برنامه عملیات تبدیل کنیم.

 وی در پایان از زحمات چند سال فرمانده سابق انتظامی استان ایلام در راستای تامین امنیت و آرامش در سطح استان ایلام تقدیر کرد و گفت: امروزه استفاده از تجربیات بزرگان یک راهبرد اساسی در پیشبرد اهداف هر سازمانی است و ما در تامین نظم و امنیت از تجربیات ارزنده و گرانبهای سردار "نورعلی یاری" استفاده خواهیم کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها