معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: در استان ایلام، قابلیت‌های بالقوه‌ای برای جذب گردشگر وجود دارد که با کار بر روی آنها می‌توان تا چند برابر نیروی کار استان، شغل ایجاد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، ایوب درویشی در‌کارگروه تامین مالی پروژه‌ها ی سرمایه گذاری استان ایلام  با محوریت  بررسی مجوزهای بی نام  دستگاه های عضو مرکز خدمات سرمایه گذاری اظهار داشت: یکی از نقاط قوت استان را همدلی و همراهی و پای کار بودن مدیران و دست اندر‌کاران استان در صدور مجوز بی نام برای سرمایه‌گذاران است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: استان ایلام، دارای قابلیت‌های ارزشمندی در زمینه گردشگری و سفر به خصوص سفر به عتبات عالیات است.

درویشی در این نشست افزود: در استان ایلام، قابلیت‌های بالقوه‌ای برای جذب گردشگر وجود دارد که با کار بر روی آنها می‌توان تا چند برابر نیروی کار استان، شغل ایجاد کرد.

وی در ادامه از مدیران دستگاه‌ها خواست و بیان کرد: توان خود را در شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و صدور مجوزهای بی نام و معرفی آنها به سرمایه گذار به کارگیرند.

قدرت فیض اللهی نیز در ادامه نشست اظهار داشت: ضرورت تشکیل کارگروه تامین مالی پروژه‌ها  در استان ایلام ضروری است.

 مدیرکل امور اقتصادی و دارایی نیز در ادامه گفت: برنامه ریزی منسجم جهت سرمایه‌گذاری در زمینه گردشگری برای استفاده از ظرفیت گردشگران عراقی و اربعین  انجام می‌شود.