موج

سرهنگ محمدباقر سلگی خبر داد:

فرمانده انتظامی ملایر با اشاره به کنترل محورهای مواصلاتی از کشف چوب قاچاق و فاقد مجوز در ملایر به ارزش یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سرهنگ محمدباقر سلگی، فرمانده انتظامی ملایر با اشاره به کشف چوب قاچاق در ملایر،  اظهار داشت: ماموران مبارزه با جرایم پلیس آگاهی شهرستان ملایر حین کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به شهرستان به ۲ دستگاه خودروی بنز اکسور مشکوک و آن ها را برای بررسی متوقف کردند.

وی افزود: طی بازرسی از  این خودروها ۳۷ تن چوپ قاچاق و فاقد مجوز کشف و ۲ متهم در این خصوص به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی با اشاره به این که ارزش محموله کشف شده بر اساس نظر کارشناسان یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال برآورد شده است از کشف ۱۲ راس گاو قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد باقر سلگی گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان ملایر حین کنترل محورهای مواصلاتی به یک دستگاه کامیون ایسوزو مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: طی بازرسی از این خودرو ۱۲ راس گاو قاچاق و فاقد مجوز کشف و یک  متهم در این خصوص دستگیر و پرونده تحویل اداره دامپزشکی شهرستان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با اشاره به این که ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان ۵ میلیارد ریال برآورد شده، از کشف ۵۰ راس گوسفند قاچاق و فاقد مجوز نیز در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد باقر سلگی گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان ملایر حین کنترل محور های مواصلاتی به یک دستگاه کامیون بنز مشکوک و آن را متوقف و در بازرسی از این خودرو، ۵۰ راس گوسفند قاچاق و فاقد مجوز کشف و یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر در خاتمه با اشاره به این که ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون  ریال برآورد شده است، گفت: در ماموریت دیگری کشف لوازم خانگی قاچاق و فاقد مجوز به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال در این شهرستان گزارش شد.

سرهنگ محمدباقر سلگی گفت: ماموران مبارزه با جرایم اقتصادی شهرستان ملایر با کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به شهرستان، به یک دستگاه خودروی سواری مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: طی بازرسی از این خودرو  ۲ دستگاه تلویزیون و ۲ دستگاه ماشین ظرفشویی قاچاق و فاقد مجوز کشف و یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده تحویل تعزیرات حکومتی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر افزود: ارزش کالای کشف شده توسط کارشناسان، ۴۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها