فرمانده انتظامی شهرستان چالوس خبرداد:

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس گفت: در تابستان امسال حدود ۳۰ باب خانه مسافر بدون مجوز به جرم اسکان اتباع خارجی در این شهرستان پلمب شدند و برابر قانون با مالکان آن ها برخورد شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سرهنگ ذات الله رضوانی اظهار داشت: در شش ماهه سالجاری 90 کیلو گرم انواه مواد مخدر در شهرستان چالوس کشف و 1235 نفر نیز در این رابطه شناسایی و دستگیر شدند.

وی ادامه داد:در میان این افراد  سه باند خانوادگی که غیر بومی و  در  پوشش مسافر و گردشگر به این شهرستان سفر می کردند اما به فروش مواد مخدر اقدام می شد دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده نیروی انتظامی چالوس اذعان داشت:  در شش ماهه سالجاری شناسایی و دستگیری متهمان به هنگام وقوع  و کشف سرقت نیز به ترتیب حدود ۱۵ درصد و ۳۵ درصد رشد داشته و تازمانی که همکاری ، همراهی و مشارکت همه جانبه مردم و دیگر ادارات مرتبط با پلیس امنیت وجود نداشته باشد نیروی انتظامی به تنهایی نمی تواند در تامین امنیت پایدار منطقه خدمات ارائه دهد.

وی اظهارداشت : درحالی که توزیع امکانات و تجهیزات امنیتی و انتظامی برابر آمایش سرزمینی و شاخص جمعیتی بوده و امیدوارم با پیگیری های به عمل آمده در آینده نزدیک شاهد ارتقای تعدادی از پاسگاه ها موجود در منطقه بویژه در شهر گردشگرپذیر هچیرود باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها