فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد:

فرمانده نیروی انتظامی استان مازندران گفت: در شش ماهه اول ساجاری در استان مازندران ۳۸۰ میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شد ودر این مدت هزار و ۲۵ نفر متهم به قاچاق کالا دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سردار سید محمود میرفیضی اظهار داشت : بیش از ۱۰۰ سامانه پلیسی در راستای خدمات رسانی به مردم در حال فعالیت است و ۱۰ سامانه هوشمند پلیس به صورت پایلوت در سطح استان مازندران راه اندازی شد.

وی ادامه داد : راه اندازی دست افزار و سامانه برخط در ثبت تخلفات راهور، ارتباط سیستمی با دستگاه قضائی و پزشکی قانونی، دوربین البسه، کنترل ونظارت بر گشت‌های انتظامی، کنترل ونظارت بر خودرو‌ها و وسایل نقلیه عمومی از جمله این سامانه‌های هوشمند پلیس است.

میرفیضی  به موضوع قدرت نرم پلیس و نفوذ کلام آن به عنوان یک ابزار نرم در تعامل وتفاهم با مردم اشاره کرد و گفت: حل مسائل و مشکلات اجتماعی با راهکار اجتماعی و جلوگیری از تبدیل مسائل اجتماعی به مسائل امنیتی از جمله کارکد‌های پلیس هوشمند است

وی از کشف بیش از ۲ تن و ۲۰۰ کیلو گرم مواد مخدر و انهدام ۳۷ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان ۶ ماهه گذشته خبر داد و گفت: این رقم در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۲۱ درصد افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی استان مازندران سه اصل مهم خودکنترلی، نظارت بر عملکرد پلیس و یار و همراه پلیس بودن توسط مردم ولایتمدار استان را شرط موفقیت نیروی انتظامی در برقراری نظم وامنیت در جامعه برشمرد و از شهروندان خواست، همواره پلیس را در این رسالت مهم و ارزشمند یاری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها