اکبر بهنامجو:

استاندار اردبیل گفت: نیروی انتظامی همیشه در کنار مردم و حافظ آن‌ها هستند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنام‌جو استاندار اردبیل اظهار کرد: امنیتی که نیروی انتظامی در کشور به‌خصوص استان اردبیل ایجاد کرده است باعث شده که خانواده‌ها با آرامش زندگی کنند و مدیران نیز با امنیت خاطر به فعالیت‌های اقتصادی و توسعه‌ای بپردازند.

وی افزود: نیروی انتظامی همیشه در کنار مردم و حافظ آن‌ها هستند و در استان اردبیل وظایف و مسؤولیت‌های خود را به خوبی ایفا کرده‌اند.

استاندار اردبیل تصریح کرد: البته در جایگاه خودمان مشکلات و نارسایی‌های داریم که اگر دستگاه‌ها باهم هماهنگ باشند و پیگیری مشترک انجام دهند این مشکلات نیز حل می‌شود.

وی با اشاره به افزایش آسیب‌های اجتماعی در کشور بیان کرد: در این مقطع زمانی باید کار ویژه‌ای انجام دهیم و در کاهش آسیب‌های اجتماعی اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم که نتیجه آن آرامش را به خانواده‌ها هدیه می‌دهد.

بهنام‌جو تشریح کرد: در بحث آسیب‌های اجتماعی به موضوع طلاق به‌صورت ویژه وارد شده‌ایم و مجموعه فعالیت‌های حوزه سیاسی و اجتماعی استانداری به این جمع‌بندی رسیده که باید روی آموزش و مشاوره به‌طور خاص کار شود.

استاندار اردبیل با اشاره به برخی به بد اخلاقی‌ها و تخلفاتی که برخی از فعالان فضای مجازی انجام می‌دهند، خواستار برخورد جدی و قانونی با حریم‌شکنان در این حوزه شد.

هوشنگ حسینی، فرمانده انتظامی استان اردبیل نیز در این دیدار به گزارش فعالیت‌های انجام یافته پرداخت و در خصوص مشکلات و مسائل این حوزه گزارشی ارائه کرد‌.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها