موج

فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد:

فرمانده انتظامی استان مازندران گفت: در شش ماه سالجاری 72 تن چوب قاچاق به ارزش یک میلیارد و 400 میلیون تومان در استان مازندران کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سردار محمود میرفیضی در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: در شش ماه نخست سالجاری  هزار و ۷۰۶ مورد جرائم سایبری در مازندران به وقوع پیوسته که ۷۵ درصد آن برداشت از حساب‌های مردم بوده است.

 وی ادامه داد: در هفته نیروی انتظامی برنامه‌های مختلفی از جمله برپایی چادر امدادی، ارائه خدمات سرپایی به بیماران، مشاوره خانواده، دیدار مردمی، برپایی مانور‌های شهری و اجرای طرح مردم یاری در مازندران برگزار می‌شود.

فرمانده انتظامی استان مازندران با تاکید بر روزمندی و هوشمند شدن پلیس در حوزه سخت افزاری و نرم افزاری تصریح کرد: پلیس همیشه به دنبال آن بوده که نقشی در تحولات اخیر داشته باشد و تشکیل پلیس فتا ازجمله نیازهایی بود که محقق شد.

میرفیضی همچنین تشکیل پلیس امنیت اقتصادی را از دیگر نیازمندی ها برشمرد و گفت: پلیس مبتنی بر پژوهش محوری است و سعی شده به فناوری های روز برای ارتقای خدمات دهی به شهروندان دست یابیم.

وی استفاده از دوربین البسه و افزایش تعامل با دستگاه قضایی را از جمله برنامه ها بیان کرد و گفت: هوشمندسازی، استفاده از فناوری و کشف جرایم سه رکن اساسی در ماموریت های پلیس است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها