فرمانده انتظامی استان همدان از سرقت با سوءاستفاده از احساسات مذهبی بیماران و دستگیری سارق خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سردار کامرانی صالح، فرمانده انتظامی استان  همدان با اشاره به سرقت با سوءاستفاده از احساسات مذهبی بیماران در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی استان موفق شدند فرد مجرمی را که با سوء استفاده از فضای معنوی وعزاداری های ماه محرم اقدام به سرقت اموال و مدارک شناسایی بیماران در مقابل مطب ها می کرد را دستگیرکنند.

 

 سرقت با سوءاستفاده از احساسات مذهبی بیماران

وی افزود: این فرد مجرم با شناسایی افراد بیمار ناتوان وتنها در جلوی مطب های پزشکان با اعلام این موضوع که به تازکی از عتبات عالیات برگشته وشکلات های تبرک شده از آنجا به همراه دارد به افراد مذکور شکلات های آغشته به مواد خواب آور میداد که پس از استفاده فرد از آن بلافاصله اقدام انتقال بیمار به داخل خودرو کرده واموال ومدارک او را به سرقت می برد.

سردار کامرانی صالح با اشاره به  سرقت با سوءاستفاده از احساسات مذهبی بیماران، گفت: سرانجام با تلاش بی وقفه ماموران موفق شدند فرد سارق راشناسایی ودر یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان در خاتمه با ارائه توصیه های پلیسی گفت: شهروندان مراقب افراد سود جو باشند وهرگونه موارد مشکوک را سریعا به 110 گزارش کنند.