مدیرکل انتظامی و مرزی استانداری خوزستان گفت: اوضاع کاملا به حالت عادی برگشته و هیچ گونه مورد امنیتی و انتظامی که باعث اخلال در نظم و امنیت عمومی شهرستان های دزفول و اندیمشک شود، وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری موج،  مدیرکل انتظامی و مرزی استانداری خوزستان پیرامون اتفاقات اخیر در دزفول و اندیمشک ، افزود : اوضاع کاملا به حالت عادی برگشته و هیچ گونه مورد امنیتی و انتظامی که باعث اخلال در نظم و امنیت عمومی شهرستان های دزفول و اندیمشک شود، وجود ندارد .

نجاتی  با اشاره به اختلاف مرزی بین دو شهرستان دزفول و اندیمشک که سابقه چندین ساله دارد، گفت : بین تعداد محدودی از جوانان و افراد دو شهرستان درتاریخ 29 اسفند 97 نزاعی دسته جمعی به وقوع پیوست که در این رابطه متاسفانه تعدادی از طرفین به‌وسیله سلاح شکاری مجروح و مصدوم شدند که غالب این افراد به صورت سرپایی مداوا و از مراکز درمانی مرخص شدند.

مدیرکل انتظامی و مرزی استانداری خوزستان افزود: شورای تامین استان و شورای تامین دو شهرستان تشکیل شد و همچنان به طور دقیق اوضاع را رصد و دنبال می‌کند و با افرادی که احتمالا بخواهند در این فضا سوءاستفاده نمایند برخورد لازم به‌عمل خواهدآمد.

وی در پایان بیان کرد: موضوع شناسائی و دستگیری مسببین و محرکین و اخلالگران نظم عمومی در دستور کار شورای تامین استان قرارگرفته است و با برهم زنندگان نظم عمومی و امنیت این دو شهرستان  مطابق قانون با قاطعیت برخورد می شود و در این زمینه با هیچ کسی مماشات نخواهد شد.