رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس اعلام کرد موضوع تنبیه بدنی دانش آموز در کازرون در دست بررسی است.

به گزارش خبرگزاری موج، حمید رضا شعبانی در توضیح خبر منتشر شده مبنی بر تنبیه بدنی یک دانش آموز در کازرون که در فضای مجازی منتشر شده بود گفت: شامگاه یکشنبه هشت مهرماه تصاویری در فضای مجازی مبنی بر وقوع یک مورد تنبیه بدنی یک دانش آموزدر شهرستان کازرون منتشر شد که بنا بر گزارش اولیه، خانواده این دانش آموز معتقد هستند که تنبیه بدنی انجام شده در حالیکه معلم این مدرسه موضوع را تکذیب کرده و کبودی روی پهلوی دانش آموز را ناشی از افتادن این دانش آموز در جوی آب کنار مدرسه عنوان می‌کند.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس گفت: با توجه به اظهارات دوطرف موضوع مجددا در حال بررسی است و اطلاعات تکمیلی از طریق رسانه‌ها و سایت آموزش و پرورش اطلاع‌رسانی خواهد شد.

شعبانی همچنین مجدد تاکید کرد که موضوع ممنوعیت تنبیه بدنی بارها در بخشنامه‌های مختلف به اطلاع همکاران محترم فرهنگی رسیده است؛ هرچند صیانت از حریم همکاران فرهنگی وظیفه ذاتی آموزش و پرورش است اما تنبیه خط قرمز محسوب می‌شود.