مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری شهریار از حادثه گازگرفتگی اعضای یک خانواده در یک ساختمان مسکونی در اندیشه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، احمد کریمی با اشاره به حادثه گاز گرفتگی اعضای یک خانواده گفت: لحظاتی پیش، یک مورد حادثه گازگرفتگی در یک ساختمان مسکونی در اندیشه به سامانه ۱۲۵ اعلام شد.

وی افزود: با اعلام این خبر بلافاصله آتش‌نشانان به محل حادثه اعزام شدند؛ محل حادثه یک ساختمان مسکونی چند واحدی بود و نشست گاز مربوط به وسایل گرمایشی سبب گاز گرفتگی اعضا خانواده شده بود.

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری شهریار با بیان این که پیش از رسیدن آتش‌نشانان، همسایگان که متوجه موضوع شده بودند، درِ واحد را باز کرده بودند، گفت: زمانی که آتش‌نشانان به محل رسیدند، به سرعت اعضا این خانواده را به بیرون منتقل کردند.

کریمی با اشاره به حال آسیب دیدگان این حادثه افزود: فرزند خانواده و یک آقا و خانم که در محل حادثه حضور و علائم مسمومیت داشتند با کمک آتش‌نشانان به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

وی در ادامه گفت: حال این افراد بسیار وخیم است، اما خوشبختانه با اطلاع‌رسانی به موقع و حضور نیروهای امدادی شاهد حادثه تلخی نبودیم.

بر اساس این گزارش، شهر جدید اندیشه یکی از شهرهای بخش مرکزی شهرستان شهریار و دارای ۶ فاز است، که  در ۳۰ کیلومتری تهران، ۳ کیلومتری شمال غربی شهریار و ۷ کیلومتری جنوب شرقی کرج قرار دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج