اعضای هیئت اجرایی انتخابات شهرستان زابل با حضور جمعی از مسئولان و معتمدین این شهرستان انتخاب شدند.

به گزارش خبرگزاری موج ، به نقل از کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان زابل ، اعضای اصلی هیئت اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان زابل در آیینی که با حضور فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان زابل، اعضای هیئت نظارت و 30 نفر از معتمدین این شهرستان از قشرهای مختلف در محل سالن اجتماعات فرمانداری زابل برگزار شد، انتخاب شدند.

در این مراسم 8 نفر از افرادی که حائز بیشترین آرا شدند به عنوان اعضای اصلی هیئت اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان زابل انتخاب شدند.

فرماندار زابل در این مراسم اظهار داشت: انتخابات از 2 بعد خارجی و داخلی برای ما اهمیت دارد، موفقیت و حضور پرشور مردم در همه انتخابات ها باعث دلگرمی و خوشنودی دوستان انقلاب و یاس و ناامیدی دشمنان ایران اسلامی شده است.

هوشنگ ناظری خاطر نشانکرد: حضور با شکوه مردم در انتخابات نشان دهنده عشق و علاقه آنها به نظام، میهن و گواهی بر سلامت انتخابات و صیانت از آرای مردم از سوی کارگزان نظام است.

وی با یادآوری بیانات رهبر معظم انقلاب، ریاست جمهور و دیگر مسئولان در خصوص صیانت از آرای مردم گفت: وظیفه قانونی و شرعی مجریان انتخابات است تا از امانتی که جزو حقوق مردم و حق الناس است با دقت صیانت کنند.

ناظری تصریح کرد: ایران کشوری است متشکل از اقوام وفرهنگ های متنوع و غنی و وقتی صحبت از مشارکت حداکثری مردم در انتخابات می‌شود، یعنی تمام ایرانیان با حضور در پای صندوق‌های رای باید عشق و علاقه خود را به انقلاب و وطن خویش نشان دهند.

وی با بیان این مطلب که مردم پشتوانه و سرمایه های نظام هستند ، افزود: باید به گونه‌ای با مردم رفتار و تعامل داشته باشیم که هرگاه نیاز به حضور و وجود آنها در صحنه‌های مختلف بود، با کمال میل و رغبت به آن عرصه ها ورود کنند.

پس از پایان رأی‌گیری لیست اصلی اعضای هیئت اجرایی با کسب بیشترین آرا بدین شرح اعلام شد، "تقی طاهری، جمال عبدالناصر بارانی، علیرضا ضابطی، محمود میری، محمداربابی، لطیف بزی، علی غفاری و محمد قورزایی" که به عنوان اعضای اصلی هیئت اجرایی انتخابات منصوب شدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج