موج
کدخبر : ۳۲۸۷۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328760

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از دستگیری یک سوداگر مرگ در عملیات مشترک با پلیس استان سیستان و بلوچستان و کشف 113 کیلو 400 گرم تریاک خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، سرهنگ علی عسکری در تشریح این خبر گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز متمرکز بر روی عناصر حمل و نقل مواد مخدر مشخص شد، فردی در امر خرید و فروش مواد مخدر فعالیت دارد و به تازگی مقدار قابل توجهی تریاک از را از عناصر قاچاقچی  خریداری و در منزل خود در شهرستان زاهدان دپو کرده و قصد فروش آن  به یکی از مشتریانش در استان البرز را دارد.

سرهنگ عسکری بیان کرد: بلافاصله موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان اطلاع داده شد و اکیپی از ماموران با پشتیبانی و هدایت اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به آدرس مورد نظر اعزام شده و در یک عملیات  غافلگیرانه وارد منزل متهم  شده و او را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی افزود: در بازرسی های به عمل آمده از منزل متهم مقدار 113 کیلو و 400 گرم تریاک کشف و متهم پس از تشکیل پرونده به همراه مواد مخدر مکشوفه برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی منتقل شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و توان رزمی بالا در اقصی نقاط کشور با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه جولان به آنان را نخواهد داد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها