موج
کدخبر : ۴۲۹۳۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-429392

خبرگزاری موج گزارش می دهد؛

شنیده ها حاکی از این است روابط عمومی شرکت ماهان برای خاموش کردن هر گونه صدای مخالف به یکی از سایت های منتقد ۲۰۰ عدد بلیت رایگان پرواز داده است تا نه تنها در مقابل حقایق سکوت کند، بلکه تحلیل های مثبتی هم از عملکرد این شرکت داشته باشد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری موج، شرکت های هواپیمایی ایران در سال های اخیر حاشیه های زیادی به وجود آورده اند و تقریبا در همه این حاشیه ها از حمل و نقل بیماران کرونایی چینی به ایران تا سوار کردن مسافر بدون رعایت پروتکل های بهداشتی و حتی گرانی قیمت بلیت بدون رعایت مصوبات قانونی، هواپیمایی ماهان سردمدار بوده است و هنوز این داستان ادامه دارد.

مشکلاتی که این شرکت هواپیمایی در چند وقت اخیر با آن دست به گریبان بوده ناشی از ضعف عملکرد مدیرانش بوده و همین مساله باعث شده که برخی رسانه ها بازتاب گسترده ای نسبت به ضعف عملکرد آنها داشته باشد، اما این مساله که برای مدیران شرکت ماهان خوشایند نبوده با راهکارها عجیبی همراه شده، شنیده ها حاکی از این است روابط عمومی شرکت ماهان برای خاموش کردن هر گونه صدای مخالف به یکی از سایت های منتقد ۲۰۰ عدد بلیت رایگان پرواز داده است تا نه تنها در مقابل حقایق سکوت کند، بلکه تحلیل های مثبتی هم از عملکرد این شرکت داشته باشد. در حال حاضر ارزیابی عملکرد کانال منتقد حکایت از این دارد که رویه کاملا تغییر کرده و به یکی از سرسخت ترین مدافعان ماهان تبدیل شده است. البته پیگیری خبرنگار اقتصادی موج از روابط عمومی این شرکت هم به نتیجه خاصی نرسید زیرا مسئول مربوطه با پزخند و پاسخی ابهام آلود این موضوع را رد کرد.

تبلیغات یا حق السکوت!

شاید شرکت ماهان این اقدام را حرکتی در راستای تبلیغات و ... عنوان کند، اما واقعیت این است که وقتی مدیرانی بدون عملکرد به صورت سفارشی در صندلی های مدیریتی جای می گیرند، تنها به دنبال جمع کردن تعدادی مجیزه گوی در اطراف خود هستند، زیرا آنها توانایی بهبود عملکرد و ارتقای خدمات را ندارد.

یکی از نقاط ضعف شرکت ماهان عدم آموزش صحیح کارکنان خود طبق پروتکل های بین المللی است و در گزارش میدانی که خبرنگار موج از پروازهای این شرکت داشته بسیاری از مسافران از برخورد بد کارکنان این شرکت همواره گلایه مند بوده اند به طوری که وقتی پرواز این شرکت با تاخیرهای چند ساعته مواجه بوده نه تنها پاسخگو نیستند در صورت پیگیری مسافر با لحنی بد او برخورد می کنند.

یکی از مسافران این شرکت هواپیمایی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری موج درباره عملکرد کارکنان پرواز این شرکت هواپیمایی گفت: « در پرواز تهران به یزد روز سه شنبه دقیقا ۲۵ دقیقه قبل از پرواز من جلوی کانتر برای گرفتن بلیت بودم اما کارمند این شرکت مرا به دفتر مدیریت ارجاع داد و بعد از ۵ دقیقه انتظار کارمندی که آنجا حضور داشت گفت اتوبوس به سمت هواپیما رفته و دیگر ماشینی نمی توانیم در اختیار شما قرار دهیم می توانی پرواز بعدی را خریداری کنی!» اگر کارکنان هواپیمایی ماهان اینقدر قانون مدار باشند خیلی تحسین برانگیز است، اما بارها دیده شده برای افراد سفارشی پرواز را هم تا نیم ساعت عقب می اندازند و این مساله نشان از ضعف عملکرد این شرکت دارند که استانداردهای لازم را ندارد، به همین دلیل دستگاه های متولی باید نظارت کافی بر عملکرد این شرکت داشته باشند که چرا به صورت سلیقه ای عمل می کند و از طرف دیگر اعلام کند که بلیت های رایگان چرا و به چه کسانی داده شده است؟

 

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: هواپیمایی ماهان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها