موج
کدخبر : ۳۹۸۵۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-398502

خبرگزاری موج گزارش می دهد؛

بیت کوین بعد از درگیری چند روزه با مقاومت 48 هزار دلاری روند نزولی خود را شروع کرده است و بسیاری از تحلیل گران ادامه روند نزولی این ارز دیجیتالی را تا کانال 20 هزار دلار پیش بینی کرده اند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، قیمت بیت کوین به زیر ۴۰,۰۰۰ دلار رسیده و انگشت اتهام به‌سمت رئیس SEC‌ است، در واقع داده‌های بازار نشان می‌دهد که قیمت بیت کوین برای اولین بار در شش هفته گذشته به زیر ۴۰,۰۰۰ دلار رسیده است. بسیاری از تحلیل‌گران از صحبت‌های گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس آمریکا به‌عنوان دلیل اصلی سقوط بازار یاد می‌کنند. 

روز گذشته هم مایک مک‌گلون، استراتژیست حوزه کالای بلومبرگ  گفته که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا بالاخره صندوق قابل معامله بورسی بیت کوین را تایید خواهد کرد. وی خاطرنشان کرده که کانادا با تایید ETF های بیت کوین  3iQ و کوین شیرز در ماه آوریل، گوی سبقت را از آمریکا ربوده است.

همچنین مک‌گلون در رابطه با زمان احتمالی پذیرش اولین ETF بیت کوین در آمریکا تاکید کرده که این اتفاق احتمالا تا اواخر ماه اکتبر (مهر-آبان) سال جاری اتفاق خواهد افتاد 

قیمت بیت کوین از 5 ماه پیش با نوسانات نزولی روبرو شده و در یک مقطع زمانی وارد کانال 20 هزار دلاری هم شده اما در محدوده حمایتی 24 هزار دلار پولبک زد و دوباره وارد کانال 30 هزار دلاری و در ادامه به 48 هزار دلار هم رسید و بعد از درگیری چند روزه با مقاومت روند نزولی خود را شروع کرده است و بسیاری از تحلیل گران ادامه روند نزولی این ارز دیجیتالی را پیش بینی کرده اند. این موضوع در حالی مطرح هست که خبرهای مثبتی درباره آینده این کوین مطرح شده به همین دلیل این احتمال هم وجود دارد که شایعه های منتشر تنها سیگنالی برای نوسانگیری باشد چراکه بعد از این اتفاق ات  قیمت تا حدی احیا شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`