موج
کدخبر : ۳۷۷۵۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377521

پیام تسلیت مدیر عامل تاصیکو و مدیر عامل و هیات مدیره ذوب آهن اصفهان به شرح زیر میباشد.

به گزارش خبرگزاری موج، پیام تسلیت مدیر عامل تاصیکو و مدیر عامل و هیات مدیره ذوب آهن اصفهان به شرح زیر میباشد.

 إنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعونَ

◾️ غم سنگینی خانواده بزرگ صدر تامین را فرا گرفته است. امروز جامعه صنعت و معدن ایران درغم از دست دادن این ۲ عزیز سفر کرده به سوگ نشسته است.

 اینجانب نیز همانند شما هموطنان با شنیدن خبر این حادثه عظیم معدن طزره دامغان، متعلق به شرکت زغال سنگ البرز شرقی بسیار متاثر شدم.

 جان باختن و مصدوم شدن کارگران سختکوش که با حداقل درآمد در این شرایط سخت کار می کنند و دچار چنین حوادثی می شوند قلب هر انسانی را به درد می آورد.

 فعالیت غرورآفرین دست اندرکاران حوزه معدن کشور، تجلی پیوند ایمان و خودباوری دلیرمردانی است که در آزمونی خطیر و تعلق خاطر به صیانت از منابع و منافع ملت سرافراز ایران اسلامی در اعماق زمین عملکردی موثر را به منصهء ظهور می‌رسانند.

 اینجانب درگذشت همکارانم از خانواده بزرگ صدر تامین را به مردم مومن و شریف دامغان به ویژه خانواده گرامی و داغدار درگذشتگان این حادثه تلخ، جامعه پرتلاش و سخت کوش کارگری تسلیت می گویم.

 از درگاه خداوند قادر متعال برای عزیزان سفر کرده، رحمت و غفران الهی و حشر با اولیاء الله به ویژه پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) مسألت می نمایم.

غلام رضا سلیمانی

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین

..................................................

  إنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعونَ

◾️ غم جان‌باختن تلاشگران زحمت‌کش در معدن که در شرایط سخت کار می‌کنند ، دردناک‌ترین خبری است که تمام جامعه صنعت و معدن کشور را در عزا و ماتم می‌نشاند. معدن‌کاران با همتی که با ایثارگری در عمق زمین  با شیره جانشان، به دل سنگ و خاک می‌زنند و با همت و غیرتشــان ، تن به سخت‌ترین کار داده‌اند ، تا چرخ صنعت از حرکت نایستد.

 درگذشت دو همکار عزیزمان میلاد روشنایی و سید اصغر افضلی در حادثه دردناک معدن طزره دامغان متعلق به شرکت معادن زغال‌سنگ البرز شرقی غمی جانکاه بر دل همگان نشاند.

 این مصیبت را به مردم عزیز دامغان و جامعه صنعت و معدن کشور ، همکاران و به ویژه خانواده‌های این عزیزان تسلیت عرض نموده از خداوند متعال رحمت واسعه و علو درجات را برای درگذشتگان خواهانیم .

مدیرعامل و هیات مدیره ذوب آهن اصفهان

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها