موج
کدخبر : ۳۴۱۸۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341816

محمود محمودزاده خبر داد؛

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از تعیین تکلیف تمامی ثبت ‌نام شدگان طرح ملی مسکن تا پایان شهریور امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمود محمودزاده معاون وزیر راه  با اعلام اینکه عمده افتتاح‌های طرح ملی مسکن سال آینده انجام می شود، گفت: برخی واحدهای طرح ملی مسکن هفته دولت افتتاح می شود. افتتاح برخی واحدهای باقیمانده مسکن مهر (حدود 38 هزار واحد) و همچنین طرح ملی مسکن بخشی از برنامه های هفته دولت در بخش مسکن است.

وی با یادآوری این که تعیین تکلیف ثبت‌نام کنندگان طرح اقدام ملی مسکن در استان ها انجام شده است، تصریح کرد: افرادی که فرم «ج» آنها قرمز بوده و عدم مالکیت آنها محرز شناخته شده به چرخه اقدام ملی مسکن باز می‌گردند.

وی از تعیین تکلیف تمامی ثبت ‌نام شدگان طرح ملی مسکن تا پایان شهریور امسال خبر داد و گفت: فقط افرادی که واجد شرایط واقعی هستند در این طرح باقی می‌مانند و رد صلاحیت شده ها در صورتیکه نتوانند مدارک مستدلی ارائه کنند از این گردونه خارج خواهند شد.

* عدم واریز وجه اولیه توسط متقاضیان طرح مسکن ملی به معنای انصراف است

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی افزود: افرادی که تأیید شرایط نهایی شده و نسبت به واریز وجوه اعلام شده به بانک برای افتتاح حساب اقدام ملی، اقدام می‌کنند در پروژه می‌مانند. بدین معنا، کسانیکه در مهلت تعیین شده نسبت به افتتاح حساب و واریز وجه نیز اقدام نکنند جزو حذف شدگان طرح اقدام ملی مسکن به شمار می‌روند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها