موج
کدخبر : ۳۳۸۱۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338172

کاظم خاوازی:

وزیر جهاد کشاورزی در خصوص کمبود نهاده‌های دامی در کشور گفت: دلیل کمبود نهاده‌های دامی مشکلات در تأمین ارز است و تا به حال هم بانک مرکزی تمام توان خود را برای تأمین ارز به کار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری موج، کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در حاشیه جلسه با رئیس اتاق تعاون ایران و کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی این اتاق گفت: در جلسه با اتاق تعاون ایران بحث مشارکت و همکاری بیشتر بین جهاد کشاورزی با تعاونی‌ها و اتحادیه‌های تحت پوشش اتاق تعاون مطرح شد.

وزیر جهاد کشاورزی افزود: مقرر شد در دو مسیر تصحیح رویکردها و سیاست‌گذاری‌های ما در بخش تعاون و یکسان سازی نیروهای ما در این بخش همچنین استفاده از ظرفیت‌هایی که تعاونی‌ها دارند، گام برداریم.

وی ادامه داد: یکی از موارد مصوب شده عرضه مستقیم کالا است که در جلسه هم به آن اشاره شد و با هماهنگی اتاق تعاون به زودی اماکنی را به صورت پایلوت برای عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در نظر خواهیم گرفت تا تعاونی‌های مختلف بتوانند کالاهای خود را مستقیم به مصرف‌کنندگان ارائه دهند که اگر این کار تجربه خوبی باشد آن را در نقاط دیگر کشور انجام خواهیم داد.

وزیر جهاد کشاورزی در رابطه با صادرات گفت: در این جلسه مقرر شد اتحادیه‌ها در خصوص هر محصولی که تخصص دارند با همکاران ما در معاونت‌ها به بحث بنشینند و طرح‌های لازم را برای یک صادرات خوب و پیوسته ارائه دهند تا مصوبات آن را از هیئت دولت دریافت کنیم.

وی در خصوص کمبود نهاده‌های دامی در کشور گفت: دلیل کمبود نهاده‌های دامی مشکلات در تأمین ارز است و تا به حال هم بانک مرکزی تمام توان خود را برای تأمین ارز به کار گرفته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    چرا نهاده های دامی در داخل تولید نمی شود تا نیازمند خارج و ارز نباشیم.

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها