موج
کدخبر : ۳۳۰۷۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330778

محمد اسلامی:

وزیر راه و شهرسازی گفت: در سال ۱۴۰۰ ما دیگر در راه آهن نباید شاهد وجود واگن‌های غیراستاندارد و غیرقابل تحمل باشیم و باید نهضت نوسازی و بازسازی تمامی واگن‌های راه‌آهن را انجام دهیم و این نهضت باید ادامه داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در مراسم بهره‌برداری از ۸۸ دستگاه انواع ناوگان ریلی با بیان اینکه در سال رونق تولید موفق شدیم ۷۷۸ دستگاه انواع ناوگان ریلی به شبکه اضافه کنیم گفت: امسال هم در سال جهش تولید این هدف گذاری را ادامه می دهیم و همواره هدف عادی و طبیعی است که با روش ‌های متفاوت، کار به سرعت ادامه پیدا می‌کند و همچنین درگیر بروکراسی ‌های اداری هم نخواهد شد.

او افزود: امروز تبصره ۱۸ آسان شده و برای پشتیبانی از قرارداد‌ها قابل استفاده است و همچنین عناصر اجرایی که شرکت‌های حمل و نقلی و شرکت‌های تولیدکننده هستند هم به صورت متفاوت اقدامات را باید انجام دهند.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه ضروری است ورود ۲ هزار دستگاه انواع ناوگان ریلی به شبکه ریلی را امسال محقق کنیم، اظهار کرد: در سال ۱۴۰۰ ما دیگر در راه آهن نباید شاهد وجود واگن‌های غیراستاندارد و غیرقابل تحمل باشیم و باید نهضت نوسازی و بازسازی تمامی واگن‌های راه‌آهن را انجام دهیم و این نهضت باید ادامه داشته باشد.

اسلامی یادآور شد: ایجاد قابلیت سیر با سرعت مطمئن برای ما بسیار مهم است.

وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: امیدواریم با افزایش خطوط دوم ریلی خطوط فرعی سرمایه ‌گذاری در حوزه اتصال مراکز و کارخانجات به شبکه ریلی را افزایش دهیم و شاهد رونق هر چه بیشتر این مدل حمل و نقل باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها