موج
کدخبر : ۳۳۰۶۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330623

رزمایش همدلی مومنانه توسط گروه توسعه صنایع بهشهر با تهیه 3000 بسته معیشتی به ارزش 5 میلیارد ریال در تهران به انجام رسید و در روزهای آینده به صورت چند مرحله ای توزیع خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی گروه توسعه صنایع بهشهر، مجید محسنی مجد مدیر عامل گروه توسعه صنایع بهشهر در بازدید از محل آماده سازی این اقلام خاطر نشان کرد: انفاق، احسان و نیکوکاری در تار و پود مردم کشور نهفته است و ما نیز همچون دیگر اقشار جامعه با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب نسبت به تهیه این بسته ها اقدام کردیم.

مدیرعامل توسعه صنایع بهشهر با توجه به ضرورت کمک و کاهش مشکلات معیشتی و اقتصادی ناشی از کرونا افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور مجموعه های تولید مواد شوینده توسعه صنایع بهشهر شبانه روز تلاش کردند تا نسبت به سهمشان در بازارمحصولات مورد نیاز را تولید و با قیمت مناسب توزیع کنند تا دغدغه کمبود کالا بوجود نیاید.ازینرو ما در این برهه از زمان نسبت به تعهداتمان پایبند بودیم. اکنون هم به اندازه توانمان متعهد هستیم تا در راستای مسئولیت اجتماعی و کاهش خطرات معیشتی ناشی از این ویروس اقدام کنیم.

وی ضمن تشکر از زحمات صورت گرفته در جهت تهیه و آماده سازی این اقلام گفت: بنده به نوبه خود از تلاش های کارگران خدوم شرکت به پخش نسبت به آماده سازی و بسته بندی اقلام و از مدیران عامل شرکت های تابعه و هیئت مدیره گروه توسعه صنایع بهشهر که بدون کوچکترین مخالفتی نسبت به تهیه و تخصیص بودجه اهتمام لازم را بخشیدند تشکر میکنم و مطمئنا کاری که در راه خدا صورت پذیرد اجر آن نیز در نزد خداوند محفوظ خواهد بود و مجموعه بهشهر با این حجم از کمک و حضور در شرایط بحران بیمه خواهد شد چرا که کلیه عزیزان بدون کوچکترین چشم داشتی در خدمت کشور و مردم شریف و بزرگوار ایران اسلامی بوده و خواهند بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها