موج
کدخبر : ۳۲۶۹۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326972

رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ارس ؛

رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت:سوق دادن اقدامات خیرین به سمت تامین نیازها و زیر ساخت های حوزه سلامت، تهدیدهای ناشی از کرونا را به فرصت تبدیل می کند.

رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس در دیدار با  اعضای هیات امنای پویش معیشت و سلامت ارس  ضمن تقدیر از  اقدامات مردم و خیرین ارس در همیاری و  همکاری با برنامه های ستاد ملی مبارزه با شیوع ویروس  کرونا  گفت : مردم  ارس در همیاری و همکاری با  برنامه های  ستاد ملی مبارزه با شیوع ویروس کرونا  خاطرات بی بدیل از خود به یادگار گذاشتند. سوق دادن اقدامات خیرین به سمت تامین نیازها و  زیر ساخت  های حوزه سلامت، تهدیدهای ناشی از  کرونا را به فرصت تبدیل می کند.

محسن نریمان افزود : سازمان منطقه آزاد ارس  در راستای تامین زیر ساخت های حوزه درمان منطقه  از  پیشنهاد تلاش  و دعوت از خیرین برای خرید و تامین  دستگاه  سی تی اسکن  برای بیمارستان ساجدی هادیشهر  توسط  پویش معیشت و سلامت ارس حمایت می کند.

بامصوبه هیأت مدیره سازمان در خصوص تسریع در تهیه و تأمین مواد اولیه ملزومات مرتبط با مقابله با ویروس کرونا واردات برخی از ملزومات و کالاهای  بهداشتی جهت استفاده در محدوده منطقه و سرزمین اصلی تا پایان فروردین سال ۱۳۹۹ تسهیل گردید. از سوی دیگر کلیه تشریفات گمرکی و بروکراسی اداری مرتبط از جمله فرایند ثبت سفارش کالاها و نیز تمهیدات لازم جهت ورود کالاهای فوق به سرزمین اصلی با هماهنگی استانداری آذربایجان شرقی و دبیرخانه شورایعالی مناطق ازاد با دستگاه های اجرایی انجام می شود.

گفتنی است در این نشست هریک از اعضای هیات امنای پویش معیشت و سلامت ارس گزارشی از فعالیت های انجام یافته توسط این پویش را  برای تامین معیشت و سلامت ارائه کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها