موج
کدخبر : ۳۲۱۷۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321719

وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیه‌ای از آغاز مرحله دوم ثبت‌ نام طرح ملی مسکن در ۱۷ استان از ساعت ۱۰ صبح فردا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مرحله دوم ثبت‌ نام طرح ملی مسکن در ۱۷ استان از ساعت ۱۰ صبح فردا آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه ۲۰ اسفند ادامه دارد.

اطلاعیه معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی به شرح زیر است؛ متقاضیان گروه دوم ثبت‌نام مرحله دوم طرح اقدام ملی در شهرهای دارای ظرفیت ثبت‌نام در استان‌های (ایلام، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، زنجان، قزوین، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، کردستان، یزد، لرستان، هرمزگان، همدان، مازندران، گیلان و گلستان) می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۹ اسفند تا ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه ۲۰ اسفند با مراجعه به سامانه ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن (به آدرس tem.mrud.ir) نسبت به ثبت‌نام در این طرح اقدام کنند.

متقاضیان ثبت‌نام در مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن می‌توانند در ظرف زمانی فوق با مراجعه به سامانه بدون محدودیت در ظرفیت، ثبت‌نام کنند. پس از اتمام زمان ثبت‌نام و پایان پالایش متقاضیان بر اساس شرایط استفاده از طرح، متقاضیان نهائی با لحاظ شاخص‌هایی همچون تعداد افراد تحت تکفل، سن سرپرست خانوار، مدت زمان ازدواج و... اولویت‌بندی و انتخاب می‌شوند.

افرادی که در مرحله اول، ثبت‌نام نموده و به‌عنوان متقاضی اولیه پیامک احراز شرایط را دریافت کرده‌اند چنانچه در بازه زمانی اعلام‌شده، انصراف خود را در سامانه ثبت کرده باشند، می‌توانند در این مرحله ثبت‌نام کنند.

متقاضیانی که نسبت به عدم احراز شرایط در مرحله اول ثبت‌نام اعتراض کردند، چنانچه حائز شرایط تشخیص داده شوند، نیازی به ثبت‌نام مجدد نداشته و در فرایند قبلی ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن قرار می‌گیرند.

در شهرهایی که در مرحله اول و دوم ثبت‌نام قرار نداشته‌اند، در صورت تأمین زمین در مراحل بعدی در این شهرها نیز ثبت‌نام انجام می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • در بد ترین شرایط ثبت نام مسکن ملی شروع شد همه جا تعطیله خودم هم به اینترنت اشنایی ندارم دقیقا بمن تعلق میگیره جا ماندم نتونستم ثبت نام کنم ..ارزوی خانه دار شدن را به گور ببریم تعجبم از اینه که مسولین ما خارج کشور زندگی میکنن..خبر ملت ندارن همه جا تعطیله گناه ما چیه...

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها