موج
کدخبر : ۳۱۷۰۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317087

شهرام آدم نژاد؛

معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی گفت: سیاست واحدی در زمینه ترانزیت بین المللی وجود داشته باشد، این روند فعالیت های اقتصادی کشور را تسهیل می‌کند و مانع از دست دادن فرصت ها می شود، از این رو وزارت راه و شهرسازی آماده تعامل در این بخش است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی در همایش و نمایشگاه مناطق آزاد، ویژه و توسعه همکاری با کشورهای همسایه با اشاره به اینکه وزارت راه و شهرسازی برنامه های برای توسعه دیپلماسی حمل و نقل با نقش آفرینی بخش خصوصی و سایر نهادها دارد، گفت: آمادگی داریم حداکثر چسبندگی را بین همکاری و ترانزیت بین المللی داریم.

شهرام آدم نژاد با بیان اینکه نگاه وزارت راه و شهرسازی به موافقتنامه آوراسیا به عنوان یک پیشروان توسعه است که می تواند به توسعه همکاری با کشورهای همسایه به صورت برد_برد خواهد بود، تصریح کرد: حضور پر رنگ ایران در بخش حمل و نقل کمک می کند تا کریدور حمل و نقل شمال و جنوب، بنادر کشور، تعریف کریدورهای جدید در منطقه اوراسیا، ترکیه، افغانستان و...توسعه یابند.

او با تاکید بر اینکه سیاست واحدی در زمینه ترانزیت بین المللی وجود داشته باشد، گفت: این روند فعالیت های اقتصادی کشور را تسهیل می‌کند و مانع از دست دادن فرصت ها می شود، از این رو وزارت راه و شهرسازی آماده تعامل در این بخش است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها