موج
کدخبر : ۳۰۹۲۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-309274

سخنگوی طرح معیشتی گفت: تا انتهای دی ماه نتایج اعتراضات بسته حمایت معیشتی مشخص خواهد شد و افرادی که مشمول دریافت بسته معیشتی تشخیص داده شوند این بسته برای آنها و واریز خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، حسین میرزایی سخنگوی طرح معیشتی درباره بررسی اطلاعات بانکی متقاضیان دریافت کمک معیشتی دولت اظهار کرد: کد ملی افراد متقاضی برای بانک مرکزی ارسال می شود و اطلاعات مالی آنها بر اساس ۱۱ شاخص بانکی در ۵۰ گروه بررسی می شود.

وی افزود: این شاخص ها از جمله مانده اول و آخر سال تراکنش ها گردش حساب و امثال آنها از سه سال قبل تا الان به صورت معدل بررسی می‌شود.

سخنگوی طرح معیشتی در پاسخ به پرسشی درباره حذف دریافت کنندگان یارانه نقدی بر اساس لیست دریافت کنندگان کمک معیشتی درباره بسته و هرچه غیر از آن مطرح شود شایعه است و کمک معیشتی ارتباطی با یارانه نقدی ندارد.

میرزایی ادامه داد: اگر تصمیم جدیدی درباره یارانه نقدی اتخاذ شود قطعاً از طریق سخنگوی دولت سازمان برنامه و بودجه یا دیگر مراجع اطلاع رسانی دولت اعلام خواهد شد.

وی درباره جاماندگان ثبت نام دریافت کمک معیشتی گفت: برای افراد جامانده زمانی را مشخص می کنیم که برای دریافت بسته حمایتی معیشتی اطلاعات خود را ثبت کنند.

سخنگوی طرح معیشتی ادامه داد: ما در ابتدا اول دی ماه را مشخص کردیم اما با توجه به اینکه این اتفاق باید در پلیس بعلاوه ۱۰ انجام شود زمان نهایی و دقیق را اعلام خواهیم کرد.

وی در پایان گفت تا انتهای دی ماه نتایج اعتراضات مشخص خواهد شد و افرادی که مشمول دریافت بسته معیشتی تشخیص داده شوند این بسته برای آنها و واریز خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
 • پاسخ

  سلام
  آخه یکی نیست به اینها بگه بعضی هستند حساب به نام خودشونه اما برا دیگران کار می کنند مثلا حساب یک مسجد دستشه به نام یه شخص تمام خرج و دخلها با حساب این شخص انجام می شه؟
  حالا باید یارانه سهم بنزینش قطع بشه!!!

 • پاسخ

  سلام
  بعضی ها هستند که دو تا ماشین و خونه دارند حقوقشون هم از 5 میلیون بیشتره اونوقت یارانه معیشتی براشون واریز شده، اونوقت برای کسانی که اجاره نشینند و یه ماشین رو هم با قسط و وام خریدند پرداخت نشده.

  • دقیقاً
   من کارمندم. مستأجرم. یک 206 مدل 86 دارم. (یعنی 12 سال کارکرده) باهاش کار میکنم. ماهی 2 تا 3 تومن حقوق کارمندیمه. بعدازظهر که از اداره میام تا 12 شب توی خیابونا دنبال مسافرم... یارانه معیشتی م قطعه
   اما داداشم بالای 10 میلیارد سرمایه داره و یارانه معیشتی می گیره...

  • سلام بنده کرایه نشین هستم کارگرساده بیمه نیستم اگه راست.ایگیت تحقیق.کنید خدای.کارکنیدتمام بی عدالتی قشرضعیف هیچ چیزی نمی گیرند.ماهم خداراداریم

 • پاسخ

  سلام منکه کارپرداز یک دانشگاه هستم و پول تنخواه دانشگاه در حساب من هست تکلیف چیه

 • پاسخ

  سلام

 • پاسخ

  دیگه شورشو دراوردین

 • پاسخ

  سلام من برا یکی کار میکنم که میلیاردره اونوقت اون بسته معیشتی میگیره من نه

 • پاسخ

  سلام همهمون سرکار بودیم وهستیم وخواهیم بود

 • پاسخ

  من مستاجرم خونه 40متری ماهی 1500حقوقمه به من تعلق نگرفته

 • پاسخ

  سلام از روی چه حسابی بسته معیشتی میدن من یک معلم حق الادریس هستم ماهی ۱۲۰۰میگیرم ولی برا یارانه معیشتی نمیدن

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها