موج

رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان اقلیم کردستان در نشست تجاری ایران و اقلیم کردستان گفت:ارتباط تجاری بین ایران و اقلیم کردستان بیش از 6 میلیارد دلار در سال است و هر روز در حال افزایش است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان اقلیم کردستان در نشست تجاری ایران و اقلیم کردستان با اشاره به اینکه ارتباط تجاری بین ایران و اقلیم کردستان بیش از 6 میلیارد دلار در سال است، گفت: روابط تجاری ایران و اقلیم کردستان سابقه طولانی دارد و هر روز در حال افزایش است.

مصطفی عبدالرحمن با بیان اینکه به دنبال تولید محصولات مشترک با ایران در اقلیم کردستان هستیم، افزود: رویکرد ما این است شرکت های که امروز از ایران کالا وارد می کنند با سرمایه گذاری مشترک با طرف ایرانی در منطقه اقلیم کردستان کارخانه احداث کنند و تولید مشترک را کلید بزنند.

او با تاکید بر اینکه اقلیم کردستان در حال حاضر در شرایط مساعدی دارد، تصریح کرد: ایران از نظر تولید به شرایط خوبی رسیده اند که می تواند زمینه همکاری دو طرف را تقویت کنند و این همکاری زمانی محقق می شود که از طریق کنسولگری شرکت های ایرانی معرفی شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا شما بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت کرده اید؟
نتایج