موج

مدیران سیف خودرو توانسته اند در هفته های گذشته تعداد قابل توجهی قطعات ckd خودروهای بیسو را به کشور وارد کنند که در حال حاضر روی خط تولید این گروه صنعتی قرار گرفته و در روزهای آتی به خریداران تحویل داده خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، شرکت سیف خودرو که بیش از دوسال است به عنوان شریک تجاری برند بیسو در ایران شناخته می شود که با خریداری و راه اندازی مجدد گروه خودروسازی مرتب دست به تولید خودروهای بیسو نموده است. خودروهایی که در عین محدودیت در پیش فروش توانست با استقبال قابل توجهی از سوی مردم مواجه گردد و حال پس از دوسال این خودرو ساز جوان چند ماهی است اقدام به تحویل خودروهای تعهد شده خود کرده است.

خودرو هایی که از زمان اولین تحویل خود در خرداد ماه سال جاری توانست جهش قیمتی مناسبی در بازار داشته باشد.،هرچند در این مدت به دلیل مشکلات تحریمی انتقال ارز میان دو شریک تجاری و تغییرات مدیریتی در طرف چینی تحویل این خودروها به تاخیر افتاده بود. ولی گویا مدیران سیف خودرو با پیگیری این مشکلات توانسته اند پس از تحویل چند سری خودروی بیسو از خرداد ماه سال جاری در هفته های گذشته تعداد قابل توجهی قطعات ckd خودروهای بیسو را به کشور وارد کنند که در حال حاضر روی خط تولید این گروه صنعتیقرار گرفته و در روزهای آتی به خریداران تحویل داده خواهد شد. 

البته در روزهای گذشته خبرهایی غیر رسمی از توافق سیف خودرو با شرکت ایتالیایی swm که به تازگی با مشارکت شرکت برلیانس اقدام به تولید خودروهای سواری شاسی بلند در چین نموده است نیز در برخی رسانه ها منتشر شده است که شنیده ها حاکیست سیف خودرو برای جلوگیری از تاخیر بیشتر در تحویل تعهدات خود پیشنهاد جایگزینی مدلی از این خودروها را نیز به مشتریان خود داده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا شما بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت کرده اید؟
نتایج