موج

موج گزارش می دهد؛

در آستانه اربعین حسینی، علاوه بر ارائه تعرفه های ویژه ارتباطی برای زائران، اپلیکیشنی با نام «همراهی» نیز برای زوار طراحی شده که بر مبنای آن، زائران می توانند در کنار قدم های نیابتی(نایب زیاره بودن) به ترافیک یابی مسیرها و... را نیز دسترسی داشته باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، افزایش رقابت برای ارائه خدمات بهتر یکی از مولفه های دنیای امروز شرکت های بزرگ است و در حوزه ای ارتباطات این رقابت شدید تر است، زیرا سرعت تغییر فناوری باعث شده هر روز با نسل جدید از خدمات روبرو شویم. 

اخیرا در جریان رقابت های ارتباطاتی، اپلیکیشنی معرفی شده که بر مبنای آن زائران و مشترکان تلفن همراه می توانند بدون هزینه، نه تنها از وضعیت خانواده های خود در سفر مطلع شوند، بلکه در این سفر با آن ها همراه شده و به نوعی سهیم در این سفر روحانی شوند.

 این اپلیکیشن که «همراهی» نام دارد، با ارائه یک سرویس جامع و کامل متناسب با سلیقه و نیاز کاربران، علاوه بر ارائه محتوای فاخر و ارزشمند، امکانات تعاملی و مشارکتی، فضای مناسبی را برای مخاطبان در فضای دیجیتال فراهم می کند. 

بر همین اساس امکانات و قابلیت های سرویس جدید همراهی را به قرار زیر ارائه کرده؛ اعلام وضعیت خود به سایرین در عراق و ایران (بدون نیاز به اینترنت و رایگان)، نیابت قدم (اطلاع به مخاطب از طریق پیامک رایگان) ، مترجم همراه (فارسی به عربی و عربی به فارسی)، مشحصات کامل موکب ها (بدون نیاز به اینترنت)، امکان دانلود نوا، ویدئو، کتاب الکترونیک با اینترنت رایگان، امکان به اشتراک گذاری عکس ها و ویدئوها، نقشه آفلاین ، اخبار و اطلاع رسانی ها، مسابقه ویژه اربعین. 

همچنین کاربرانی که در ایران هستند می توانند با نصب اپلیکیشن، به صورت رایگان و بدون نیاز به اینترنت با دوستان و خانواده خود که در مسیر راهپیمایی بزرگ اربعین هستند در ارتباط بوده و از امکانات و محتواهای موجود در این سرویس با اینترنت رایگان بهره مند شوند. 

زائرین می توانند با شماره گیری کد دستوری ستاره 114 مربع لینک دریافت اپلیکیشن را دریافت کنند و از خدمات این اپلیکیشن در طول روزهای سفر زائران مطلع شوند و از سایر مزیت های این اپلیکیشن همچون اینترنت رایگان بهره مند شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها