موج

حسین حاج محمدرضا در گفتگو با موج؛

رئیس هیات امنا سندیکای جایگاه داران سوخت، گفت: در حال حاضر نظارت‌ها بر جایگاه های سوخت توسط شرکت ملی نفت و سندیکای جایگاه داران سوخت انجام می‌شود و اگر جایگاه داری تخلفی انجام دهد، علاوه بر اینکه جریمه می‌شود، ممکن است به آن دیگر سوخت ندهند یا جایگاه آن پلمب شود.

رئیس هیات امنا سندیکای جایگاه داران سوخت در حاشیه افتتاح سومین نمایشگاه جایگاه های سوخت و صنایع وابسته در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج ضمن اشاره به اینکه 2500 جایگاه سوخت در کشور داریم، گفت: در سه سال گذشته به دلیل کسری سوخت، تعدیل‌ها و مواردی از تخلفات جریمه های برای جایگاه داران سوخت اعمال شده است و همین مطالبات مشکلاتی را برای جایگاه داران به وجود آورده است.

حسین حاج محمدرضا با تاکید بر اینکه در حال حاضر با وجود اینکه بارها وعده داده شده که تقریبا 50 میلیارد تومان جریمه و تعدیل های جایگاه داران سوخت انجام شود، هنوز اقدامی نشده، تصریح کرد: در مذاکرات با شرکت ملی نفت با بخشش این جریمه موافقت شده است و از آنجایی‌که بیشتر مربوط به کسری و تبخیر سوخت بوده دولت باید فرایند بخشش این جریمه ها را تسهیل کند.

او با بیان اینکه پس از مذاکراتی که با وزیر صنعت انجام شده به زودی سندیکای جایگاه داران سوخت به اتحادیه تبدیل خواهد شد، افزود: در حال حاضر سازوکارهای این سندیکا در حال تغییر است و در ساختار رگولاتری شرکت نفت عمل خواهد کرد.

رئیس هیات امنا سندیکای جایگاه داران سوخت درباره تخلفاتی که برخی جایگاه داران در زمینه کم فروشی سوخت داشته اند، اظهار کرد: این موضوع به شکلی که برخی آن را بزرگ می‌کنند نیست، چراکه تنها در چند جایگاه اتفاق افتاد و در حال حاضر نیز نظارت‌ها به صورت جدی و پی‌درپی توسط شرکت ملی نفت و سندیکای جایگاه داران سوخت انجام می‌شود و حتی کارشناسان وزارت کار نیز بر این بخش نظارت دارند و اگر جایگاه داری تخلفی انجام دهد، علاوه بر اینکه جریمه می‌شود، ممکن است به آن دیگر سوخت ندهند یا جایگاه آن پلمپ شود.

حاج محمدرضا با اشاره به اینکه به‌تازگی دستگاهی کشف شده که به تانکرهای سوخت وصل و مانع از تبخیر سوخت می‌شود، گفت: از آنجایی که سوخت تانکرها در مسافت های طولانی به سمت جایگاه ها دچار تبخیر می‌شود استفاده از این دستگاه می‌تواند موثر باشد، البته اقدامات لازم برای استفاده از آن هنوز مصوب نشده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    واقعا چی میشه گفت؟؟ یعنی یکی توی اونجا نیست تحقیق کنه؟؟ یه سرچ از روزنامه رسمی بکنه؟؟؟ اصلا هیات امنا وجود نداره، بنده پیگیر شدم رییس سندیکا هم اکنون شخصی به نام اسدالله قلیزاده است طبق آخرین اطلاعیه روزنامه رسمی، واقعا جای تاسف داره که بدون تحقیق خبر میزنید

  • پاسخ

    داداش مردم نمی دونن که داخل اکیپ جایگاه دارا دو دستگی ما خودمون می دونیم که :))

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها