موج

نماینده ورامین در مجلس گفت: بنیاد مستضعفان برای مقابله با محرومیت زدایی ماموریت ویژه دارد که رئیس این نهاد توانست چند پروژه بسیار مهم و اساسی در حوزه محرومیت زدایی را به سرانجام برساند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بنیاد مستضعفان، سید حسین نقوی نماینده ورامین در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه طی 5 سال اخیر بنیاد مستضعفان عملکرد قابل قبولی داشته و  توانسته بخش قابل توجهی از انتظارات مطرح از این مجموعه انقلابی را برآورده کند، اظهار کرد: بنیاد مستضعفان برای مقابله با محرومیت زدایی ماموریت ویژه دارد که رئیس این نهاد توانست چند پروژه بسیار مهم و اساسی در حوزه محرومیت زدایی را به سرانجام برساند.

وی با اشاره به اجرای پروژه محرومیت زدایی قلعه گنج که باید به عنوان الگو در آینده مورد توجه باشد، افزود:‌ بنیاد مستضعفان در پروژه‌های مهم کشور در کنار دولت بوده و خلاء‌ها را برطرف کرده است. در برخی پروژه‌ها از جمله آزادراه تهران شمال و ترمینال سلام اقدامات جهادی خدمات شایسته‌ای  و ارائه شد.

وی همچنین یادآور شد:‌ خدمات رئیس بنیاد به مردم و کشور محدود به بنیاد مستضعفان نمی‌شود و وی در مقاطع مختلف در خدمت رسانی به مردم و انقلاب خوش سابقه بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا شما بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت کرده اید؟
نتایج