موج

راهبر عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به اتفاق شهر فرودگاهی امام خمینی، 19 فرودگاه کشور را آماده سازی کرده اند و همه امکانات در این فرودگاه ها برای پذیرایی از زائران فراهم شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، حسن اسفندیاری، عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در مراسم آیین معنوی بدرقه زائران خانه خدا و آغاز حج تمتع 1398 در شهر فرودگاهی امام خمینی‌(ره) به آغاز رسمی عملیات انتقال زائران به عربستان اشاره کرد و گفت: شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به اتفاق شهر فرودگاهی امام خمینی، 19 فرودگاه کشور را آماده سازی کرده اند و همه امکانات در این فرودگاه ها برای پذیرایی از زائران فراهم شده است. 

وی با اشاره به اینکه شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران وظیفه مدیریت فضای کشور را نیز بر عهده دارد، افزود: تمام تلاش همکاران من در این مدت بر این است که هم فضای ایمنی برای انجام پروازها در اختیار شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران باشد، و هم ترمینال های فرودگاهی و بخش هایی که خدمات مستقیم به حجاج محترم می دهند، برای اینکار آماده باشند.

*پروازهای حج از فرودگاه های یزد و زنجان بدون تاخیر انجام شدند

اسفندیاری از آغاز پروازها در فرودگاههای یزد و زنجان خبر داد و گفت: امروز علاوه بر فرودگاه حضرت امام، پروازها در این دو فرودگاه نیز آغاز و صبح زود، بدون تاخیر انجام شد. حتی همکاران عزیز در هما پروازها را با دقایقی تعجیل انجام دادند.

وی ادامه داد: امیدواریم این روند تا پایان عملیات رفت و در عملیات برگشت برقرار باشد و حجاج ما به سلامت عازم شوند، حج مقبول به جا بیاورند و ما با خوشحالی به استقبال این عزیزان برویم. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها