موج

محمدولی علاء الدینی خبر داد؛

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی مدیریت ساخت و تهیه کالای آب و برق گفت: در حال حاضر 99 درصد از کالاهای صنعت آب و برق در داخل تولید می شود و در این راستا از شرکت های دانش بنیان حمایت می کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، مدیرعامل شرکت مادر تخصصی مدیریت ساخت و تهیه کالای آب و برق ( ساتکاب) با تاکید بر این‌که حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای اجرای استارت‌آپ و سیاست‌های کارآفرینانه است، گفت: هر شرکتی که در حوزه صنعت آب و برق فناوری نوین ارائه دهد؛ شرکت ساتکاب از آن حمایت می‌کند.

محمدولی علاء الدینی با بیان این‌که شرکت مادر تخصصی مدیریت ساخت و تهیه کالای آب و برق ۹۹ درصد محصولات مورد نیاز صنعت را تامین می‌کند، گفت: حمایت از ساخت داخل جزو اولویت اصلی این نهاد است به طوری که با بررسی کالاهای تولیدی از ورود کالای مشابه خارجی جلوگیری می‌کند.

وی افزود: در شرکت مادر تخصصی مدیریت ساخت و تهیه کالای آب و برق سالیان سال است که شرکت‌های دانش‌بنیان شکل گرفته است؛ زیرا کارشناسان معتقدند که دولت هیچگاه بنگاه دار خوبی نیست و برهمین اساس قانون اصل ۴۴ تدوین شد و مجموعه نیز به دنبال اجرای سیاست‌های این قانون است.
علاءالدینی با تاکید براین‌که این شرکت با ماموریت جدید وارد عرصه فعالیت شده است، اظهار داشت: حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و ساخت داخل یکی از این اولویت‌های اساسی ماست. در همین رابطه چند ماموریت مهم را در دستور کار خود قرار داده است. بحث نخست موضوع سهامداری این شرکت است به طوری‌که نزدیک ۱۷۰ شرکت به صورت مستقیم و غیرمستقیم سهامدار این شرکت است و بخش دوم حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان است که رهبر انقلاب در این خصوص تاکید زیادی دارند. در همین راستا دولت تسهیلات مناسبی را برای حمایت از شرکت‌ها در دستور کار خود قرار داده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها