وزیر جهاد کشاورزی گفت: تمامی محصولات تولیدی کشاورزی در ابتدای انقلاب سالیانه در حدود ۴۰ میلیون تن بود که این عدد با رشد ۳ برابری در پایان سال زراعی ۹۷ به عدد ۱۲۲ میلیون تن رسید.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از وزارت جهاد کشاورزی؛ محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی در حاشیه تجدید میثاق کارکنان وزارت جهاد کشاورزی با آرمان‌ها امام راحل با اشاره به افزایش ۴۰ برابری تولید شیلات کشور در طول انقلاب اسلامی گفت: ابتدای انقلاب تولید شیلات کشور در حدود ۳۰ هزار تن در سال بود، اما اکنون شاهد تولید یک میلیون ۲۰۰ هزار تن شیلات در سال هستیم.

وی افزود: تمامی محصولات تولیدی کشاورزی در ابتدای انقلاب سالیانه در حدود ۴۰ میلیون تن بود که این عدد با رشد ۳ برابری در پایان سال زراعی ۹۷ به عدد ۱۲۲ میلیون تن رسید.

حجتی با اشاره به شعار سال و رونق تولید گفت: امسال وزارت جهاد کشاورزی افزایش بهره وری آب و افزایش راندمان آبیاری را هدف گذاری کرده است و سرمایه گذاری‌های خوبی در این زمینه انجام شده است، با استفاده درست و اصولی از آب باران‌های بهاری باید قدر این نعمت الهی را بدانیم.

امروز دشمنان جنگ سخت اقتصادی را علیه نظام اسلامی ایران به راه انداخته‌اند

وزیر جهاد کشاورزی در پایان افزایش تولید محصولات کشاورزی در شرایط تحریم را سبب افزایش ثروت ملی دانست و گفت: امروز دشمنان جنگ سخت اقتصادی را علیه نظام اسلامی ایران به راه انداخته‌اند و هدف اصلی وزارت جهاد کشاورزی رفع وابستگی کشور در حوزه تأمین نیاز‌های اساسی مردم است.